Wellness, nebo děti? Jde to i dohromady!

wellness pobyty

Také už se nemůžete dočkat, až vyrazíte na prodloužený víkend do termálních lázních? Hledáte luxusní hotel, v němž budete moci strávit alespoň chvíli klidu a zaslouženého odpočinku v bublinkách či na masérském stole? Jenže nevíte, co s dětmi? Pak hledejte výhodný kompromis, s nímž zabavíte děti a nepřijdete o svůj relax. Velké oblibě se těší tuzemské pobyty s dětmi, proto je většina ubytovacích zařízení již připravena a dokáže vám nabídnout nejen špičkové služby pro nejmenší, ale zařídit třeba též hlídání.

Jak najít vhodnou destinaci?

Pokud nejste vázáni místem, dejte na osvědčené recenze jiných rodin, jež absolvovaly pobyty před vámi. Zpravidla v jejich hodnocení najdete cenné rady, popis vyžití pro děti i dospělé. Mnoho ubytovacích kapacit je zařízeno na dětské zákazníky, nabízí speciálně upravené stoly a často i oddělenou část jídelny, aby ostatní hosté nebyli rušeni. Stěžejní je samozřejmě samotné vybavení wellness hotelu, popřípadě okolí. U termálních lázní počítejte s tím, že ne do každého bazénu vaši ratolest pustí a máte-li doma ještě batole, pak nezapomeňte přibalit dostatek speciálních koupacích plen. Mnoho hotelů nabízí rovněž speciální wellness pobyty pro rodiny s dětmi, tomu přirozeně odpovídají i upravené pokoje, do nichž lze vměstnat dětskou postýlku, eventuálně rozkládací přistýlku.

Vhodná místa najdete prakticky po celé republice

Pobyty pro rodiny s dětmi najdete snadno pomocí filtru na webovém portálu, kde se soustřeďují všechny dostupné wellness a spa hotely se svými cenově výhodnými balíčky a atraktivními službami. Hotely disponují zpravidla obrovskou dětskou hernou a zázemím v případě deštivého počasí, stejně tak profitují s bazénových center a okolních vodních parků. Ať už plánujete prodloužený víkend či týden s dětmi, volte taková místa, v jejichž okolí nechybí například dětská centra, zoologická zahrada, kolotoče a další zábava vhodná pro nejmenší členy domácnosti. Odměnou po celodenním prohánění dětí na hřišti vám bude večerní vířivka ve dvou se skleničkou prvotřídních bublinek.