Plánujete dovolenou u moře? Nezapomeňte na cestovní pojištění!

Letní dovolené jsou za rohem a statisíce Čechů se chystají k moři. Jen necelá polovina z nich však má zájezd zajištěný přes cestovní kancelář, jehož součástí bývá i pojištění. Ostatní cestují individuálně, a tedy na nich záleží, zda se pojistí proti možným rizikům.

Proč myslet na pojištění předem?

Málokdo si dopředu uvědomuje, že dovolená nemusí být vždy bezstarostná. K narušení klidu stačí i běžná nevolnost, chřipka nebo úraz. Bez odpovídajícího pojištění budete muset lékařské ošetření uhradit z vlastní kapsy, což může být velmi drahé.

Pojistka, která vás ochrání

Efektivním řešením je cestovní pojištění. Online cestovní pojištění od SV pojišťovny vám poskytne potřebnou ochranu. Pomůže nejen v případě ošetření u lékaře, ale osvědčí se i při ztrátě zavazadel, při sportovních aktivitách nebo v případech, že nechtěně něco rozbijete nebo poškodíte.

Pojištění od SV pojišťovny můžete snadno sjednat online z pohodlí domova. Stačí vyplnit elektronický dotazník na webové stránce online.svpojistovna.cz a nechat si spočítat pojistné. Po připsání platby na účet je pojištění okamžitě platné.

Nonstop asistence 24/7/365

Další výhodou cestovního pojištění je nepřetržitá asistence. Technická asistence vám pomůže při poruše, havárii nebo repatriaci vašeho vozidla zpět do ČR. Tuto službu zajišťuje ÚAMK, a.s. Pro nonstop asistenční službu EuroCenter Prague, s.r.o. volejte na číslo +420 221 860 626.

Produkt Cestovní pojištění od SV pojišťovny myslí i na nečekané situace během vaší nepřítomnosti v Česku. Pokud budete cestovat letadlem, služba Letový asistent vám zajistí kompenzaci v případě zpožděného nebo zrušeného letu.

Cestovní pojištění od SV pojišťovny je nezbytným doplňkem každé dovolené. Pomůže vám v případě neočekávaných událostí a zajistí vám klidný a bezstarostný odpočinek. Nečekejte na poslední chvíli a sjednejte si cestovní pojištění od SV pojišťovny už dnes!