Vpusťte eleganci i do sportovního šatníku

oblečení Sportalm

Vládne vašemu šatníku sportovní oblečení a začínáte se cítit poněkud omezení při výběru vhodného outfitu do společnosti? Nebojte se kombinovat sportovní a elegantní kousky. Víte, jak vpustit eleganci do šatníku, který vypadá na první pohled ležérně a většina oblečení je vybírána pro pohodlí?

Sportovní oblečení

Je na čase schovat zimní oblečení na lyže do zadní části skříní nebo šatníku a pomalu vytáhnout jarní a letní oblečení. Vyberte si takové kousky, které budou nejen praktické, ale i designové. I při výběru triček, tílek nebo třeba kraťasů si můžete pořídit značkové oblečení Sportalm. Při výběru sportovního oblečení dbejte také na kombinování materiálů a barev. Nesnažte se kombinovat víc než dva různé materiály a rozhodně nekombinujte víc než dvě barvy.

Jak vybrat

Určitě máte své oblíbené kousky oblečení, které neustále točíte a zbytek věcí ze šatníku nosíte jen sporadicky. Mnohdy je to dáno tím, že je šatník nepřehledný a většina oblečení je špatně přístupná. Jednoduchou radou je pověsit co nejvíc oblečení na ramínko a pohodlně mezi nim vybírat, jako když nakupujete v obchodě. Navíc můžete jednotlivé kousky oblečení poskládat i podle barev, abyste si výběr ještě víc ulehčili.

Elegantní kousky

Sami víte, že když se stane sport vaší vášní, jen málokdy odložíte sportovní oblečení. Nebojte se však kombinovat elegantní kousky se sportovní módou. Ať už si kupujete zimní kombinézu, pod kterou oblečete elegantní halenku a černé legíny na večer nebo si vybíráte jarní oblečení, kdy pod sportovní bundu oblečete například košili. Pokud zvolíte barvy a střihy tak, aby seděly na vaši postavu, věřte, že ležérní a zároveň elegantní módou nešlápnete vedle.

Jak kombinovat

Rozhodně tyto dva styly kombinujte s citem. Zapomeňte na více vrstvení a vždy si připomínejte, že méně je někdy více. V tomto případně to platí dvojnásobně. Kombinujte barvy, které se k sobě hodí. Zvolit můžete kontrast, například černé a bílé barvy. Skvělou kombinací jsou však také syté barvy a přírodní odstíny nebo pastelové barvy a k tomu výběr jedné neutrální barvy.

Vsaďte na detaily

Nezapomínejte na doplňky, i na jaře oceníte dámskou čepici, případně pánskou čepici, nejen pokud se chystáte na horskou turistiku. Vyberte si také kabelku, která se bude hodit k většině outfitů. Pozornost věnujte i obouvání a samostatnou kategorií jsou šperky. Ležérní styl se snoubí s minimalismem, vyberte proto jednoduché a spíš drobné ozdoby.