Webové stránky Zkoušeno.cz

vydělek na internetu

Baví vás psát a rádi přispíváte svými zkušenostmi na různé porovnávače zboží? Umíte napsat recenzi, která bude prospěšná i jinými uživatelům internetu? Pak jste tu správně. Máme pro vás výbornou příležitost, jak spojit příjemné s užitečným. Pište a vydělávejte zároveň! Jedna z možností, jak si přivydělat v prostředí internetu je totiž psát recenze na výrobky, které jste si v minulosti sami zakoupili.

Jak to celé funguje?

Webové stránky Zkoušeno.cz přinášejí opravdové zkušenosti jiných lidí s produkty, které si osobně odzkoušeli. Pokud si od takového autora přečtete jeho názor na věc, máte alespoň zaručené, že je autentický. Pokud chcete začít přispívat vy svými informace o zboží, jenž vás něčím zaujalo a osobně znáte, jak funguje, pak není nic jednoduššího než se na portálu Zkoušeno,cz zaregistrovat, vyplnit pár údajů o sobě a začít psát. Za každou zhlédnutou recenzi se vám pak přičítají ve vašem účtu do sledované statistiky body, které můžete po dosažení určitého skóre přeměnit na peníze. Za první uloženou recenzi v nové kategorii, kterou založíte, dostáváte dokonce odměnu navíc, a to 100 Kč.

Recenze v několika kategoriích

Produkty jsou na webových stránkách rozděleny do několika hlavních kategorií – auto-moto, krása a zdraví, pro děti a technika a spotřebiče. Rozsah je opravdu široký a tak je jisté, že si vyberete mezi kategoriemi i vy. Při psaní recenze je důležité dodržovat určitá pravidla. Váš text musí být originální. Na nějaké opisování z jiných webů proto zapomeňte. Portál si tady toto přísně hlídá, protože chce přinášet skutečné zkušenosti skutečných lidí. To je ostatně i jeho motto. A nestojí o neautentičnost. Výhodou je, že v recenzi můžete uvádět nejen to, co se vám na daném výrobku líbilo, ale také vaše negativní zkušenosti s ním. O to je váš názor cennější, protože pomůže ostatním uživatelům se například vyvarovat chyb s koupí produktu.