Objevte smyslnost tantry

tantrické masáže

Představte si, jak na vás po náročném pracovním dni doma čekají další závazky, mezi něž patří třeba starost o nemocné dítě, generální úklid nebo vyřizování sousedských sporů. Chcete-li osvobodit mysl i tělo, vyzkoušejte tantrickou masáž. Díky jemným dotekům zažijete pocit slasti a naprostého uvolnění. Přesvědčte se, že rázem zapomenete na běžné starosti i pracovní povinnosti.

Pokud nevíte, kde v Praze vyzkoušet tantrické masáže, vydejte se do vyhlášeného salónu, kam se rozhodně budete pravidelně vracet. Tamní masérky jsou totiž připraveny vás dokonale uvolnit a nabít sexuální energií. Pozor, tantra je vhodná rovněž pro ženy i páry, díky čemuž se zbavíte zbytečného ostychu, poznáte důvěrně své tělo a naučíte se pracovat s klidnou myslí.

Jak to vlastně funguje?

Tantra masáže probíhají individuálně, s ohledem na klientovy potřeby. Pánové ocení doteky navozující sexuální vzrušení celého těla, dámy si zase užijí hýčkání tělesné schránky. Tantra pro páry střídá jemné doteky, kterých se určitě nevzdáte ani v pohodlí domova. Ten, kdo chce zažít maximální zážitek, smí vyzkoušet masáž s technikou BDSM. Ne nadarmo se říká, že hranice mezi bolestí a rozkoší je tenká a u každého jiná. Díky této masáži totiž zjistíte, jak intenzivní zážitek může vyvolat plácání nebo silné mnutí intimních partií.

Zaplaťte si kurz a buďte masérským znalcem

Tantra Praha slibuje také speciální masáž objevující vaše doposud nezjištěné touhy. Stejně tak lze absolvovat kurz tantrické masáže a překvapit svůj protějšek v ložnici. Královské masáže se stanou pravidelnou aktivitou ve vašem volném čase, neboť vás naučí pracovat s doteky a umožní vnímat jedinečnost okamžiku. Rázem zapomenete na starosti a zároveň si dopřejete zaslouženou slast. Podle sympatií si smíte kromě typu masáže vybrat i vyškolenou masérku či maséra a důvěrně prožít nezapomenutelný čas za svitu svíček, příjemné hudby a voňavého oleje.