Kvalitní odrážedla pro dovádění nejmenších

dětská odrážedla

Máte doma malého raubíře, který je sice ještě příliš malý na klasické provedení kola, zato v sedačce na kole už jej neuvezete? Máme pro vás řešení! Pořiďte dětem šikovné odrážedlo, s nímž potrénuje nohy, naučí se ovládat stabilitu a bude trávit čas na čerstvém vzduchu. Jenže jak se vyznat v pestrém sortimentu a vybrat ten nejlepší model pro svého drobečka?

Odrážedla s brzdou i bez

Dětská odrážedla mohou mít skutečně mnoho podob. Protože se jedná o variantu mezi chodítkem a kolem, je rám usazen níže, aby dítě mělo pokrčené nohy a pohodlně se mohlo odrážet podle potřeby. Sáhnete-li po modelu s brzdou, budete překvapeni perfektními brzdnými vlastnostmi i jednoduchým ovládáním. Nákup odrážedla podléhá několika základním parametrům. Kromě barvy, které dělí modely na dívčí a chlapecké, volte správnou velikost podle nosnosti, výšky řídítek a samozřejmě výšky sedla.

Odrážedla mají unikátní geometrii a díky nízko položenému sedátku také skvělou stabilitu. Přitom si dítě užije i adrenalinovou jízdu a zároveň bude mít svůj stroj stále pod kontrolou. Sedátka jsou tvarována pro maximální pohodlí a celkově jsou modely odrážedel navrženy tak, aby odolaly dětskému řádění a dlouhodobému používání. Kvalitní kola můžete princeznám vyladit blyštivými doplňky nebo odrazkami pro perfektní viditelnost za každého počasí. Modely bez brzd mají v mnoha případech mimo jiné výškově nastavitelný náklon řídítek, čímž je optimálně regulováno těžiště.

Nezapomeňte na bezpečnost!

Jako každý cyklista by měl mít i ten dětský řidič padnoucí přilbu chránící hlavu před nechtěným pádem. Odrážedlo smíte dále vybavit dětským košíkem, zvonkem nebo klaksonem a stejně tak praktickým držákem na pití. Zasvěťte nejmenší členy rodiny do aktivního trávení volného času a podpořte ho v začátcích na prvním kole. Odrážedlo je skvělým prvotním impulsem pro malé kluky i holky!