Ubožák platil za sex falešnými penězmi

Mladý muž z Ostravy měl podle zjištění kriminalistů vyrobit padělky dvoutisícikorun proto, aby jimi platil za sexuální služby. Chtěl tak ušetřit. Nyní čelí obvinění ze zločinu padělání a pozměnění peněz.

Kriminalisté odboru hospodářské kriminality začali v květnu minulého roku prověřovat informace k tehdy neznámému muži, který měl s největší pravděpodobností platit padělkem bankovky v hodnotě 2 000 korun. Bankovku policistům vydala mladá žena. Sdělila jim, že se s neznámým poznala prostřednictvím internetové seznamky. Domluvili si v Ostravě společnou schůzku za účelem sexuálních služeb. Smluvené proběhlo a muž jí zaplatil. Když chtěla žena následně platit dvoutisícikorunou za zboží v marketu, prodavačka jí sdělila, že se jedná zřejmě o padělek.

Kriminalisté zajištěnou bankovku zaslali České národní bance k odbornému vyjádření. Z výsledku vyplývá, že se jedná opravdu padělek.

Kriminalisté od samotného počátku prověřovali vše, co by je mohlo dovést na stopu pachatele. Kromě detailního zadokumentování informací od mladé ženy „zabrouzdali“ i v policejních evidencích, zda nenaleznou nějaký obdobný skutek. Zjistili, že stejný modus operandi vykazovalo jednání z léta minulého roku v Olomouci – platba padělkem dvoutisícikoruny za sexuální služby.

Olomoučtí kolegové již znali totožnost muže a porovnáním obou případů bylo prokázáno, že se jedná o téhož pachatele.  Naši kriminalisté jeho vytěžením zjistili, že měl v polovině minulé roku doma vyrobit na běžném zařízení bankovky různých hodnot. Jelikož se mu například dvousetkoruny nepovedly, vyhodil je do koše. Bankovky v hodnotě 2 000 korun se mu zdály dobré, tak si jich několik dal do peněženky. Původní úmysl platit padělky třeba za benzin si rozmyslel z obav pečlivé kontroly peněz obsluhou. A druhou variantou bylo ušetřit tak při placení za sexuální služby…

24letý muž z Ostravy zaplatil za sex dvakrát (Ostrava a Olomouc), ostatní padělky zlikvidoval, neboť se správně domníval, že je v hledáčku policistů. Nyní je obviněn ze zločinu padělání a pozměnění peněz. Trestní sazba se v tomto případě pohybuje v rozmezí od 3 do 8 let.

por. Mgr. Soňa Štětínská

60 comments

 1. Jestli ji ještě navíc nějak tělesně obtěžoval tak jde jednoznačně o znásilnění!!. To je tak odporné platit falešnými bankovkama. To chce chirurgické opatření nůžkama.

 2. eh, za pár rokov sa vám IQ nezvýši, vlastne už nikdy a aj ste očividne zabudla desatinnú čiarku, vy máte maximálne 25,4 … i to stačí na marenie života normálnym ľudom 🙂

 3. Radši budu úplně blbá a mít ho v ruce i v puse a všude jinde, než se někdy snížit k takovým žvástům, co tady vypouštíte z drž.y.. Zrovna před chvílí jsme s přítelem prožili nádhernej se.x.. 🙂 Miluju ho, protože tak jak on mě nikdo nedokázal udělat. Zkuste to taky, treba pak nebudete tak zapšklá frigida. 😉

 4. bičovat jo,hmmm sado maso,dej mi číslo zlato a dohodnem se ,dobře zaplatím :* :*

 5. hej tak tomu nevěřím že to napíše normální člověk 😀 😀 tohle je FAKE 😀 😀 MUS63 musím pochválit dost dobrý smysl pro humor 😀 😀 „chlípný pyjatec“ 😀 😀 to mě rozsekalo 😀

 6. kastrovat? tobě vypálit ti vaječníky rozžhavenou tyčí,tato stránka je tak ubohá až je vtipná 😀 😀

 7. Ano Libu, taky souhlasím s mužskou genocidou.

 8. Naopak zdrženlivost inteligenci zvyšuje. Já byla před pár dny opět na testování výše mé hodnoty IQ v organizaci Mensa ČR a s potěšením oznamuji, źe nyní činí hodnotu 254, což je zvýšení z dřívějších 228. Každým dnem se mi otevírají nové možnosti, jsem v rozpuku a přeji každé ženě stejně naplněný život, jako je ten můj. Bohǔel mnohé služky raději hledají spásu u mužů a to je také začátkem jejich konce. Ale nezapomínejte sestry, nikdy není pozdě otočit se k mužům zády a nastoupit na cestu světla!

 9. Nelze než souhlasit, drahá sestro!
  Jen bych podotkla, že masturbací se hloupne ještě rychleji!

 10. Clanek hezky dokazuje dve veci:

  1) sexem se hloupne
  2) zlociny se odehravaji vzdy ruku v ruce.

  O toto moudro se s vami s radosti podelila Bohunka Ondy,

 11. To je sice polutovanie hodne ale ta reklamka na sex shop je genialn :DDDDDDDD

  LOVE ,cink‘ ;P

 12. To dříve panna Jana příjde o panneství.Lol.

 13. Nic jste nepochopil!!!
  V plánu je poslat do uranových dolů/vyvraždit POUZE aktuální ,,špatné“ pyjatce. Narodí se noví a ti nám budou dodávat další spermie. A takový koloběh bude probíhat donekonečna!!!

  Každý pyjatec, který se narodí, bude nově podléhat speciální výchově. Bude nám dodávat spermie, my je pak budeme mrazit. Pošleme do uranových dolů/Vyvraždíme tedy JEN aktuální špatné pyjatce. (Tj. průměr je 13 let a výše).

  A pokud noví pyjatci budou také zlobit, tak nám nic nebude bránit je také poslat do uranových dolů/vyvraždit… Samozřejmě ještě před tím nám dá každý pyjatec horu spermií. Chápete nás už konečně???!!! Jste jen hloupý pyjatec a tak není se, co divit, že ničemuž o5 nerozumíte!!!

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 14. To už si říkal několikrát a pořád to nepřichází. Radši dělejte něco důležitého pro společnost.

 15. Snad nemyslíš to jak se u toho muž ukájí v místnůstce u doktora nad chlípným časopisem plném nešťastných zotročených žen!?

 16. Úplně jednoduše. Jeden nově zrozený bude použit pro další generaci žen na dalších pár set let.

 17. Proboha Musíčku ❗ ❗ ❗ Četl’s vůbec, co jsem napsal ❓ ❗ Sperma vydrží ve spermabance pouze několik desítek až stovek let ❗ (Zdroj: http://zena.centrum.cz/zdravi/clanek.phtml?old_url=zdravi/antikoncepce/2009/3/12/clanky/jak-chodi-ve-spermabance/). Po té době spermie podlehnou přirozenému rozkladnému procesu. A čím jiným než spermatem chceš ženy oplodnit, slunečním světlem ❓ Nebo uměle vyrobeným semenem ze švýcarského urychlovače, jak tady blábolila Libuše ❓ Zklamu tě… Nic takového jako urychlovač spermatu neexistuje.
  ➡ Jediná možnost, jak zajistit přežití lidstva, je nechat jak ženy, tak i pyjatce naživu. + Bude bezpečnější, když půjdou ti, kteří chtějí pořád jen kastrovat a vraždit, do izolace… V PL Dobřany už pro tebe mají vyhrazené lůžko, Musíčku. Rád jsem tě řádně informoval 🙂 Přeji překrásný den 🙂

 18. Mýlíte se…
  Proč by nebylo možné oplodnit ženy???!!! Jste 100 let za opicema!!!

 19. Je hezký, že tzv. titulovaný rádoby intelektuál mluví jako dlaždiči na přelomu století 19. a 20. Vlastně já zapomněl, že vy jste se dál nedostali.

  S přátelským pozdravem Dronte mauricijský

 20. Jste ještě dítě a máte rád pohádky?!

  Jednu Vám rád povím: Jednoho velmi špatného dne vymřeli všechny feministky/feministé a na světě zbyli jen muži.

  To by se Vám líbilo, že???!!! XINDLE JEDEN PYJATÝ!!!

  A teď Vám povím realitu: Všichni pyjatci budou neprodleně kastrováni a na světě zbydou jen feministky/feministé. (tečka)
  Takhle to bude a žádný pyjatý xindl to nezmění. (tečka)

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 21. Oprava : A teď zkus tu o perníkové chaloupce.

 22. A teď zku tu o perníkové chaloupce.:-):-):-)

 23. Ty jsi taky pyjatec, Musíčku ❗ ❗ ❗
  Navíc vyhynutí pyjatců by vedlo k vyhynutí lidstva… Ty možná namítneš, že se z dobrých pyjatců (jako jsi ty) odebere sperma a zmrazí se. Jenže to je krátkodobé řešení ❗ Sperma ti ve spermabance vydrží pouze několik desítek až stovek let. To se může zdát hodně, ale co po této době ❓ Již by nebylo jak oplodnit ženy a rod Homo by vymřel. Tvoje myšlenky jsou tudíž naprosto zcestné ❗ Ještě že je nikdo nebere vážně ❗

 24. Nevadí… pyjatci vyhynou též a již je to i v dohlednu!!! Bude to stejné, jako s Blbounem Nejapným. 😉

 25. Ale zachvátilo, jen o tom ještě nevíš!!! Víš proč…? Protože jsi hloupý pyjateček, který zanedlouho půjde (řádně vykastrován – žhavým železem) do uranových dolů… 🙂

 26. Dronte mauricijský (neboli blboun nejapný, někdy též jen dodo, Raphus cucullatus) byl asi metr vysoký nelétavý pták z ostrova Mauricius. Tento dnes již vyhynulý pták se živil ovocem a hnízdil na zemi.

  Jako dodatek

 27. Nemožné, tento opeřenec byl vyhuben již před cca 150 lety a tudíž k vám promlouvá ze záhrobí. A ty MUSy jsi tak nějak vyšinutý pyjatec před kastrací. Měl by ses nechat úplně vykastrovat, aby z tebe byl správná feministka. A ne, není to chyba, napsal jsem to tak schválně.

 28. Ty buď rád,že s těma párátkama nažereš.

 29. Zanedlouho kastrován…
  To je kdy, to zanedlouho ❓
  Vzpomínám si, jak jsi již v srpnu minulého roku vyhrožoval kastrací a gilotinou… Kolik pyjatců jsi od té doby vykastroval ❓ ❗ ANI JEDNOHO ❗ ❗ ❗ Stále jen kecy, kecy, kecy a skutek jaksi utek, Musíčku.
  Vzrušuje tě někoho poslat do uranového lágru a bičovat ❓ ❗ Takové agresivní myšlenky způsobuje přetlak spermatu… PROSÍM, urychleně udělej jednu z těchto dvou možností:
  1) Buď se vykastruj. Můžeš k tomu použít té svojí slavné gilotiny, bude to rychlejší…
  2) Anebo si ještě můžeš zaš*u*kat/zamasturbovat ❗ Oboje řešení tě násilných myšlenek zbaví 🙂

 30. Ty by jsi měl být kastrován, pak jít na gilotinu a následně skočit hlavou do hrobu. Udělal by jsi pro tento svět samé dobro… No řekni! Nezachvátilo by tě potom štěstí, když by jsi umíral s pocitem, že jsi pro tento svět udělal, co jsi mohl/maximum??? 🙂

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 31. Z tvého jména zase plyne to že tvoje IQ je 63, což je dost špatné, oproti průměru 100.

 32. Souhlasím s tím, že bys do toho hrobu měl skočit, ať se nám uleví. A s tou kastrací si už trapný.

 33. Blboun Nejapný => Alias zlý pyjatec, který opovrhuje vším dobrým (feministkami). Je to pyjatý muž, který působí na serveru http://www.Feministky.com a chlípně se všem vysmívá… + Ničí všechno dobré, co se Feministky snaží vybudovat. Vřele doporučuji tohoto velmi zlého chlípníka dopadnout a nechat řádně vykastrovat!!!

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 34. Blboun nejapný alias dodo byl vzácný tvor z Austrálie, který byl vyhuben chlípnými feministkami kvůli jejich pohodovému životu v párech. Tady je to fakt o chytrolínech.

 35. Já se domnívám, že i kopulace s jedním mužem je činnost naprosto zavrženíhodná, zvláště když dnes existují mnohem modernější a bezpečnější metody početí než zastaralý sex.

 36. A ty jsi zase blboun nejapný!!! A chlípný pyjatec, který bude zanedouho kastrován!!!

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 37. Mešuge a asociál. Prostě ………!!!!

 38. A Vy jste zase pyjatec ze kterého bude velmi brzičko řádný kastrát v uranových dolech!!! A já Vás osobně budu bičovat!!! 🙂

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 39. Jitunka si může říkat kdo chce, co chce.
  Jitunka je služebna z dávných dob. Tím pádem, když je to služebna, tak je to i kurevnice nejvyššího řádu.

  Navíc je tlustá jako 10 vykrmených prasat, které jsou připravené přimo na zabíjačku. Plyne to navíc z jejího jména. Ji-TUN-ka. Má tedy alespoň tunu… Proto by měla jít Jitunka URYCHLENĚ na zabíjačku!!!

  A ty Jarouši!!! Jsi pyjatec nejvyššího řádu, nech se NEPRODLENĚ vykastrovat!!! !!!HNED!!! Nebo někomu ublížíš, ty pyjatý šarlatáne!!! Z varlat ti jdou do mozku černé myšlenky a stává se z tebe tím pádem neovladatelné zvíře!!! Kontaktuj tedy prosím, co nejdříve nějakou feministku, která tě !ZDARMA! a !RÁDA! vykastruje. 🙂

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 40. Kdy si vzal, že se kurví s kde kým ? Říkala, že má manžela.

 41. Uveď prosím jediný příspěvek, kde Jitunka píše, že má sеx s někým jiným, než se svým manželem ❗ Když někoho miluješ (ale to ty vlastně neznáš, Musíčku!) a máš s ním (a jedině s ním a s nikým jiným) sех, znamená to, že se k*u*r*víš s každým ❓ ❗

  A proč tak hnusně a vulgárně nadáváš ❓ ❗ Máš přetlak spermatu ve varlatech a to způsobuje agresivitu. Buď si zamasturbuj/zaš*u*kej, nebo se, prosím, vykastruj… Rád jsem ti poradil 🙂

  BTW, proč už nepoužíváš to svoje „S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS“ ❓

 42. Uveď prosím jakýkoliv příspěvek, ze kterého vyplývá, že by Jitunka byla svému manželovi nevěrná ❗ Když někoho miluješ (ale to ty vlastně neznáš!) a máš s ním (a jedině s ním (a s nikým jiným)) SEX, tak to přece neznamená, že se kurvíš s každým…

  A proč ty strašné nadávky, Musíčku ❓ ❗ Máš silný přetlak ve varlatech, proto jsi tak agresivní… Buď si zašu*kej, nebo zamasturbuj, anebo se ještě můžeš vykastrovat ❗ Rád jsem ti poradil 🙂

  Mimochodem, proč už nepoužíváš to svoje „S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS :?:“

 43. A Vy se zase kurvíte s každým chlípným pyjatcem, kterého jen potkáte… No, není Vám to k čertu hanba???!!!
  Choďte raději kanálama, mezi krysama. A víte proč? Protože tou krysou sama jste!

 44. Jardo klid, MUS63 je poněkud jiný, co se týká sexu. On masturbuje s anténkou od wifiny.

 45. Kdybych se měl omlovat hanebné služebně, to bych raději skočil hlavou do hrobu!

  A co ty pyjatče jeden chlípný?! Nevykastrovaných Jardů už po světě moc nechodí… Chceš-li Jardo něco dobrého udělat pro své zdraví/pro zdraví všech, nech se prosím vykastrovat. Hned bude na tomto světě veseleji a hlavně o poznání lépe. 🙂 Zmizí Vám z hlavy všechny černé myšlenky a začneš na novo, drahý Jarouši. 🙂

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, doktor MUS.

 46. Víte… někdo SEX vůbec nemá celý život a je šťastný jako blecha! To se však o takové couře, jako jste VY říci ani zdaleka nedá! Za trest choďte kanálama služebno jedna hanebná!!!

 47. To kdyby mi manžel platil za sex falešnými bankovkami, asi bych ho zabila!

Comments are closed.