Nový vzhled, nový web, nová doména a hnusní piráti

Jak jste si jistě milé spolubojovnice všimly, máme nový vzhled. Patří k tomu nový web (přešli jsme na nový publikační program). Proč tak náhle, bez oznámení?

Je to jednoduché. Jak už jsme nedávno upozorňovaly, náš web se v poslední době citl pod soustavným a zcela nechutným tlakem mužsých násilníků, útočníků, pyjatců, hakerů a pirátů. Ti se snažili náš web odstavit a skoro se jim to povedlo. Jenomže my jsme jsou silné a schopné. Zachránily jsme všechny články i komentáře. Jen se nám bohužel nepovedlo zachránit jednotlivé účty a přihlašovací údaje, ty ale ke komentování milé přítelkyně nepotřebujete. A muži ať se ani neregistrují, nikdo zde o ně nestojí!

51 comments

 1. Ja si myslím že kdyby se dávalo každý večer ve 20:00 v televizi čtení vašich článku a komentářů tak se český národ od rána do večera po padá za břicho 😀 to jsou kecy ze by se z toho člověk Posral 😀

 2. Všechny piče světa spojte se 😀 Hlavně na těchto webových stránkách a piče s malým egem co jsou ještě panny jen do mě 😀

 3. A co myslíš tím „věci co vás baví“? Mě třeba baví hraní na počítači a to tyhle blbky taky odsuzují. Vše co nás baví ony odsuzují a ještě píšou že nejvíce nás baví s.e.x a že na nic jiného nemyslíme, takže co nás má bavit? Znásilňování?

 4. Tak zaprvé holčičko, nauč se gramatiku protože tam máš chyb jak máku a za druhé, ztrácíme čas nad tímhle protože je to mimo lidské chápání a rozum. Je snad něco moudrého na tom všechny muže házet do jednoho pytle a psát o nich že všichni jsou úchylové a nebo vymýšlet teorie o tom že jsou služeny a vznikají tím že mají sex? Tohle je banda co nás chce všechny vykastrovat, zbavit nás práv a chovat se k nám jako ke zvířatům a s tím se musí něco dělat. Copak je normální někoho kastrovat? Copak jsme my muži nějakou ženu kastrovali?

 5. Už mě nebavíte chlapy! Chováte se strašně! Proč se nestaráte o sebe a o to co baví vás a ztrácíte čas nad tímhle? Je snad vaším posláním se plést do věcí, do kterých vám nic není nebo je to strach z toho, že něco změníme? Já si myslim, že můžete být klidný, protože bohužel, protože my jen taky asi nezměníme to, že znásliňoujete tisíce žen po celém světě každý den a o Africe ani nemluvím, na to jsme asi krátký aby jsme tam změnili některý hnusný věci co chlapy dělají ženám! Za to by se musel i nějakej chlap a ten sám proti sobě nepůjde..

 6. Jsi hnusná stará babizna, po které se neotočí ani pes. Podporovat ženy v násilnostech k mužům je zcela nelogické. Stejně tak my můžeme podporovat kastraci žen, pásy cudnosti a popravy těch které nesouhlasí s našimi názory.
  je to jenom neuvěřitelná snůška hovadin a doufám že vám Satan strčí do vaši vyschlé píčy čuráka až po varlata (ho jen tak nevykastrujete).
  přeji pěkný den, milá krávo.

 7. Promiňte ale vy zníte jako kdyby jste si mohla dělat co chcete. Popravit muže (i ženu, abyste se neposrala) je doživotí ve vězení. A budete ráda za ženské vězení kde vám jenom budou prstit (pokud je bachaři/bachařky nechají) váš pohlavní orgán.
  A pokud si myslíte, že vám vaše revoluce vyjde jako vyšla před pár lety Leninovi domnívam se, že vás nejspíše všechny odsoudí za zločiny, protože nikdo není takový pičus/piča aby vás podporoval/a.

 8. Chci mít jistotu že další femirevoluce nenastane. Když někoho postřelíš, může předstírat že je mrtvola a pak ti bodne kudlu do zad. U plamenometu tohle nehrozí…

 9. Jarda: kdyz te nekdo podpali plamenometem tak to dost boli
  Toto nestesti se mi stalo.
  Pro femblbky: penis mi neuhorel.
  A taky plasmu jeste nemam.. bude stacit rezaci laser?

 10. Anon: Co máš s těma plamenometama ?
  Nikdo: Mohl bych taky dostat jeden s plazmou ?

 11. Ok, udělej mi mecha ve stylu tanku KV-8 (to je ten plamenometný).

 12. Dokázal by jsi mi zkonstruovat plamenometný tank?

 13. Dokázal by jsi mi zkonstruovat plamenometný tank? 🙂

 14. Myslim ze i ti pirati meli vetsi mozkovou kapacitu nez vy. Sakra, vsak hacknuli vase minule stranky a kompletne je znicily! Narozdil o vas se to tak rict neda. Mozkova kapacita techto femblbek je mensi nez 7 leteho ditete.

  Konstruktér smrtících zbraní, NikdoCZE

 15. Pardón tohle s feminizmem nemá nic společného a ve skutečnosti žádné feministky nejste. Jste jen ženy, které nemají rádi sex a nenávidí nezdravě muže.
  Feministky by měly podporovat to co chtějí ženy a podporovat ženy. 90% žen toto nechce.
  Kdybi jste opravdu bojovali proti ponižování a diskriminaci žen a opravdu měli nějaké zásady nebojujete pomocí diskriminace a ponižování na mužích.

  Jasně je mnoho a mnoho případů znásilňování ale také je mnoho a mnoho případu kdy matka např. zabije své děti, nebo je týrá hlady a jinými způsoby atd. Je mnoho případů kdy žena místo aby dítě dala zdravé do baby boxu tak ho hodí ještě živé do popelnice. Znamená to že všechny ženy jsou monstra? Ne. Stejně tak jako že všichni muži nejsou sviň….

  Uvědomte si, že těmito stránkami a těmito pravidly podporujete u mužů nenávist k ženám a tudíž ženám nijak nepomáhate.

  Možná vám ublížil otec, možná jste byla některá zneužita, možná máte zkušenosti z domácím násilím ale tímto nikomu nepomůžete. Leda tak ublížíte. Je mi hrozně líto jestli se vám něco hrozného stalo. Ale tomu aby se to stalo jiné, musíme muže naučit nás milovat a vážit si nás a neé je diskriminovat , ponižovat( pás cudnosti) aby nás nenáviděli ještě více.

  Vy pomáháte akorát sami sobě a né ženám.

 16. Smím se zeptat, když jste proti nezávaznému sexu, chlapům, onanii a sexuálním pomůckám, proč máte na svém vebu reklamy na seznamky a erotické pomůcky?

 17. jsem tady nový snad zapadnu . Jen mě zajímá o co vám de a čeho jste už dosáhly ? 🙂 pěkný den

 18. Kdepak. Poté, co pár vzpurných jedinců necháme demonstrativně popravit (stejně si to ty pyjaté, znásilňovačské zrůdy jen a jen zaslouží), všichni ostatní se nám poddají. A kdo ne, ten bude na nějakém velkém náměstí veřejně utlučen kusem dřeva (jako například vy, Jarouši), aby byl odstrašujícím příkladem pro ostatní!
  Ve Femi-světě bude železná disciplína! Ne jako dnes, kdy mladí muži vyrůstají v iluzi, že si mohou dělat, co chtějí, a nikdo na ně nemůže! Potom to dopadá tak, že začnou krást, nebo nedejbožině masturbovat! Hrůza!!!

 19. Útoky na veřejné stránky jsou jednoduché a jen vám radím, že worpress je poměrně málo chráněný oproti předchozí doméně.

  S pozdravem Orbitero

 20. Nic nechápete, jako obvykle.
  Nekastrovaný samec má šovinistické myšlenky. Nepodporuje feminismus a snaží se zotročit samice/ženy. Pak to dopadá, jak to dopadá!
  Vykastrovaný samec je mnohem krotší a poslušnější! A mnohem lépe se poddá feministické nadvládě!
  Proto je nezbytně nutné všechny muže a samce vykastrovat!
  Ano, i vás, milý Papi!

 21. Dobrý den mé jméno je Anon a chci vám povědět o Danovi, našem spasiteli. Dan je velmi dobrý můž co žije v USA a pořádá petici o legalizaci znásilnění. Podpořte Dana a pomozte nám udělat ze světa lepší místo. Navštivte http://www.legalizerape.org pro více informací.

 22. Jak přesně souvisí kastrování samců všech druhů s feminismem? O.o

 23. Také děkuji, za vaši pochvalu!
  Jsem zde aktivní teprve jeden měsíc, ale nebojte, feministické myšlenky mám již od útlého mládí! Již ve čtrnácti letech jsem kastrovala v místním hřebčíně koně!

 24. Zdravim, pani Jitunko.
  Jste zena, takze to zvladnete.
  A pokud s tim budete mit problemy, tak vyzkousejte sexualni abstinenci, praktikujte duchovno a velmi rychle uvidite, jak se vas mozek probouzi k zivotu.

  Vuni ve vulve bez pyju preje vase kamaradka Bohuska

 25. Dekuji za znovu privitani, kolegyne Bohumilo. Vy jste tu nova?
  Chvalim vas enthusiasmus ve veci mrzaceni muzskeho pokoleni.

 26. Vítejte, sestro Bohuše!
  Bez obav, pokud jim doposud neuhnily, osobně jim je odřežu a následně spálím, nebo zakopu pět sáhů pod zem!

 27. Mate ten novy internet moc hezky, me stare kamaradky.
  Snad tem muzum, kteri vam na HTTP utocili, uhnili penisy.

  Detsky smich v srdci preje Bohuska Ondy

 28. Postřehy:
  1) Dívky, masturbovat se nevyplácí najdete tady: https://www.feministky.com/ena-si-hladit-vulvu-nesmi .
  2) Na plno místech, kde jsou dlouhé řetězce odpovědí, dochází k tomu, že naprostou většinu diskuzního fóra zabírá šedý prostor a úplně vpravo jsou na pár pixelech namačkaná písmena. Nedá se s tím něco udělat?
  3) Už dlouho tady nebyl MUS… Jestlipak už mě poslechnul a zaš*u*kal si?
  4) Pan S má naprostou pravdu.

 29. „Bezbranné“? Tak v tom případě asi tak silné nebudete. Je zajímavé, jaké výmluvy si dokážete vymyslet, jenom abyste nemuseli přiznat svou neschopnost. A co se týče stylistické úrovně vašich komentářů, soudím, že jste se zasekla mezi třemi až deseti lety věku.

 30. 😀 Myslíte si, že se ochráníte před mojí mast***ací wordpressem? 😀 Tam se vám dostane i mas****ující batole.

 31. No tedy, je to docela náročné, musím se asi naučit html značky.

 32. Hloupý muži, jistě v tom máte prsty i vy sám. Útočit na bezbranné stránky žen, to by se vám zachtělo, masturbante!

 33. Příspěvek je jako vždy neuvěřitelně naivní. Vy si vážně myslíte, že pár kliknutí za účelem použití nového programu je důkaz síly? Jak vidím, zatímco vzhled stránky se změnil, inteligence zdejších pisatelek nikoliv (určitě ne směrem nahoru).

 34. To je příšerné! Jsem pro, aby se opět zavedla registrace, teť se za mě kdokoliv může vydávat! Také se mi nelíbí, že nemohu dávat trestné body.

 35. Takže děvčata…
  Upřímně vám gratuluji, k vašemu „novému webu“…
  Ale, mohli by jste si to po sobě alespoň přečíst,
  protože tolik chyb (!) jsem neviděla už ani nepamatuju.

  Do straonového startu Gratz (a doufám v další zábavné posty)
  Opravte si ty [b]CHYBY!!!![/b]

  S díky

  Princezna Elizabetha, Velekněžka chrámu Despany, Velekněžka chrámu Krve a dědička trůnu Baalova, Trůnu krve, smrti a vražd (zvláště těch rituálních), část portfolia Jergalova.

Comments are closed.