Modní trendy? Jen nástroj, jak zotročit ženy…

Řada odpůrců, nás feministek, si myslí, že jsme usedlé, neatraktivní, hysterické a zaujaté. Možná si nás mnozí představují v oděvu ala od hlavy až k patě zahalené šedé myšky či mužatky. Ale pozor! Není to tak. Víme, že móda je jen sexuálním vábidlem a v žádném případě se nemůžeme ztotožnit se současným modními trendy a považujeme je za pouhý nástroj, jak zotočit nebohé ženy. Proto se dnes spolu podíváme na trendy, které nás čekají v tomto roce a současně nejsou zcela dehonestující pro zdravé a sebevědomé emancipované ženy. Relativně snesitelný módní trend v roce 2014 je tzv. ovesized střih. Tyto chytré oblečky se už nějaký ten pátek nosí a v letošním roce budou zažívat rozkvět. Jedná se módu, kterou lze charakterizovat slovy – dlouhý, široký, plandavý. V podstatě lze jednoduše říci pytle! Výborné je na nich to, že vlastně můžeme dokonale zakrýt naše těla. V dlouhých a širokých svetrech, mikinách, kalhotách, košilích, tričkách absolutně zanikne to, co na nás muši s oblibou okukují, kvůli čemu na nás pokřikují a po večerech na to vzpomínají na záchodech a ve sprchách…

Důležité že díky těmto modelům záměrně neupozorníme ani na prsa, ani na úzký pas či zadek.  Jedno je jisté, nadržení ubožáci z nás rozhodně radost mít nebudou, takže myslím, že střihy ovesized nám budou dokonale slušet. Škoda jen, že u pánské módy nejsou letos pytle trendy také. Ideální by byly ty přes hlavu, abychom se na ně na ulicích vůbec nemusely dívat a oni neokukovali nás.

Zdroj: i-moda.cz

Fotografie převzata ze www.i-moda.cz

Určitě nejsem sama, která miluje černou barvu. Čím víc černé nebo šedé, tím lépe. A právě černá barva v kombinaci s bílou barvou bude letošní sezóně dominovat. Takže ideální jsou černo šedé, plandavé.

 

 

58 comments

 1. Prý „ženy byly, jsou a budou i nadále těmi silnějšími!“ a „Je totiž nepřípustné, aby se žena dobrovolně dělila o moc s mužem!“. Proč nám tedy ženy nevládnou když jsou silnější? Protože jsou asi silnější muži, což vy nikdy nepochopíte…

 2. Já bych si černou nikdy neoblékla. Chodím zásadně v růžové, ale na módu příliš nedbám.

 3. Nebylo by lepší rovnou konvertovat na islám? Navíc si většina žen šaty ze kterých lezou prsa používají úmyslně.

 4. Rozhodně je to uskupení nadmíru zlých mužů a ženy byly násilím donuceny jejich ještě špatnější než černé myšlenky prosazovat!
  Je totiž nepřípustné, aby se žena dobrovolně dělila o moc s mužem!
  Však tohle těm pyjatým rozhodně neprojde, ženy byly, jsou a budou i nadále těmi silnějšími!
  Muži dokáží pouze kecat, ale činit už se jim nějak nechce, jelikož právě dávaj fotbal!
  Z čehož vyplývá, pokud Illumináti skutečeně existují, pak můžou vládnout maximálně tak stolu v hospodě!

  !!My, ženy, vytrváme a přineseme skutečnou revoluci, již se těšte!!

 5. Takze vrhneme sa na kritiku

  1) Strich ktory je na obraz ku by som osobne zaradila do kategorie soft porna. Koli odhalovaniu ramien a vysokuj priehladnosti
  2) Kazda zena je svojpavna (okrem vynimiek rad. Femky. Ehm ehm) takze sa moze rozhodnut ako sa bude obliekat
  3) Nizsie zeny robi tento stich ,,štupnutými“
  4) Podla profiloviek to nevyzera na nejaku giga modnu znalost to max tera a i to je vela.

  LOVE ,cink‘ 😛

 6. Já jsem zdráva. O vás se to však ani zdaleka říci nedá! Jste velmi zakomplexován a tak chodíte na tyto stránky nadávat hrdým ženám. Za to si nezasloužíte nic než pomalou smrt! Pokud se nepokoříte, pošleme vás těžit uran do Antarktidy. A nafasujete jen tenkou bundu, vy ztělesněné zlo!!! Během pár dnů, nebo týdnů zemřete na podchlazení. A nikomu vás nebude líto! Chcete-li to změnit, vykastrujte se a poddejte se feministkám již dnes! Je to vaše jediná naděje!

 7. Vy musíte odevzdat inseminátor, jež je naplněn vevnitř ne mimo mísu!!
  IQ zdejších a zjevně i ostatních mužů vašeho typu kolísá od 5 do 5,01!
  Nezapomeňte však, že vás hloupost rozhodně neomluví z osudu, který vás čeká!
  To jest naplnění inseminátoru a následné prodání do otroctví!

 8. Modení trendy nejsou nástroje, jak zotročit ženy, mödní trendy jsou nástroje, jak z lidí tahat peníze. Tohle je úplně mimo mísu, ale totálně.

 9. Já jsem zdráva. O vás se to však ani zdaleka říci nedá! Jste velmi zakomplexován a tak chodíte na stránky http://www.feministky.oom nadávat hrdým ženám. Za to si nezasloužíte nic než pomalou smrt! Pokud se nepokoříte, pošleme vás těžit uran do Antarktidy. A nafasujete jen tenkou bundu, vy ztělesněné zlo!!! Během pár dnů, nebo týdnů zemřete na podchlazení. A nikomu vás nebude líto! Chcete-li to změnit, vykastrujte se a poddejte se feministkám již dnes! Je to vaše jediná naděje!

 10. V tom případě se nech hospitalizovat v psychiatrické léčebně.

 11. Já nemám vůbec žádnou potřebu užívat lysohlávky ani žádné jiné drogy! To samé se však nedá říct o vás, protože jste velmi hloupý a zlý pyjatec! Jistě jste z toho důvodu velmi zakomplexovaný a musíte užívat omamné látky, abyste na svou omezenost na chvíli zapomněl. Avšak vysvobození je již na cestě! Po femirevoluci budete zařazen do pracovní skupiny mezi sobě rovné! To vás vašeho komplexu rychle zbaví. A jako naprosto duševně vyrovnaný eunuch budete v potu tváře dobývat uranovou rudu. Již se těším a pevně věřím, že vy také!

 12. Urážka civilizované společnosti a lidskosti jsou odporní zlí pyjatí muži a služeny!!! Tyto dvě skupiny lidí půjdou po Femirevoluci hezky tvrdě praoovat! Zlí muži odevzdají do spermabanky svoje hnusné semeno a po kastraci budou makat v dolech 16-20 hodin denně (podle zásluh) a budou dostávat jen 200 gramů jídla na den! To je naučí!!! Služeny budou pracovat v továrnách, nebo budou zametat ulice Femiráje. Tak to máme vymyšlené a již nikdo nám v tom nemůže zabránit! Sestry feministky brzy zažehnou plamen Femirevoluce a pak budou padat nejen hlavy, ale hlavně pyje a varlata!!!

 13. Normálně hubená?Vypadá jako kdyby jí pustili z Osvětimi.

 14. Když on je ten buzerant taaaaak sladkej….

  (Romeo a Julča se nekoná – elýci jsou nateplení arogantní holubi 😀 )

 15. tak pozor aby ta láska neskončila jak od Shakespeara 😀

 16. Otevřete oči! Nejde o ovládání žen ale o ovládání všech lidí! Mužů, žen i dětí! Stojí za tím korporace vytvářející módní trendy a za nimi stojí Ilumináti!
  Ilumináti je skupina bohatých ŽEN a mužů kteří z pozadí řídí vše. Jejich cílem je vytvořit nový světový řád kdy my budeme otroci a oni budou naši páni a bohové.
  Osvoboďte svoji mysl! Je čas se bránit proti Iluminátům! Oni jsou tady!

  http://cs.wikipedia.org/wiki/Ilumin%C3%A1ti
  http://raja-luthriel.blog.cz/1301/novy-svetovy-rad-nwo
  http://jakubsobek.blog.idnes.cz/c/354937/ANTI-Illuminatske-nabozenstvi-4-Prorok-ktery-odhalil-Illuminaty.html

 17. Ono to většinou bylo spíš naopak, femky měly -10. Rekord drží Libuše Kurwurobilas, která dostala nějakých -500.

 18. AAAAA…. budu brečet… snif…

  můj Aion (*Asmodianka je zamilovaná do Elýka*), snif, beeeeeee….

 19. Díky za přijetí Generále Prvního kruhu palácové gardy 😉

 20. jo to jen tak nebude martinka long se zasekla v oblivionu a jen tak ho neopustí

 21. Pan S.: Mám za sebou sexuální násilí, takže beru, že někdo může třeba reagovat takhle. I když to nemusí být jediný důvod, proč je někdo feministka. Já jsem se s tím prostě srovnala jinak a mám jinou povahu, ale beru, že někdo má tenhle názor. Asi pro hodně lidí nezkousnutelný a úplně tě chápu… 🙂

 22. A dejte to také do TV H@VNA, reklama se jen hodí. Alespoň povstanou i ostatní feministky, které o tomto webu zatím nevědí.

 23. Pane S, sám si navlečte svůj obal na pyj (též známý jako kondom) na hlavu aspoň na pět minut ať si zkusíte, co navrhujete. Pokud to nevyjde, zkuste to podruhé na deset minut.

 24. Nejdříve si musíš vážit sebe sama. Toho samozřejmě nemůžeš dosáhnout jako submisivní žena. Jsi jen obětí mužských vlivů, které ti tuhle nešťastnou roli vštěpují už od mala, kdy ti otec koupil panenku nebo sadu plastových hrnců s napodobeninou sporáku místo nějaké kreativní stavebnice jako Merkur nebo závodní dráhy.
  Nikdy ale není pozdě změnit pohled na svět. Stačí si projít náš web a řídit se radami pravých feministek.

 25. „Milý Strejda?“ Doufám, že przníš jen kloučky, jinak si mě nepřej!

 26. Nevím, proč bych se měla kvůli mužům omezovat a měnit svůj šatník. Ještě k tomu, když módní trendy určují homosexuálové, o jejichž praktikách ve slušné společnosti nelze otevřeně mluvit.

  Dámy, pokud po vás nějaký muž pokukuje, věnujte mu několikasekundový pohled a poté předstírejte výbuch smíchu. Pokud jste mezi více lidmi, ukažte na něj prstem, aby bylo jasné, komu výbuch patří.

  Své dcery a kamarádky instruujte stejně. 😉

 27. tak co bude s tím Aionem? Už je 4.5tka Steel Cavalry – takovej super robot Aethertech! Na 4.0 přibyl Gunner a Bard – a equip Beritry, ve kterým moje Healerka Eliza vypadá jako luxusní kurva…

  Já chci recenzi na Aion!!!!

 28. Zdravím všechny vaš milý strejda Satanista je z5 😀

 29. Bohuši se stala tragická nehoda spadla Libuši do urychlovače částic když pařili u Líbi na zahradě 3:)

 30. já osobně preferuji oděv šitý z jutových pytlů cítím se v nem pohodlně a sebevědomě! Pár barevných záplat a užasné šaty jsou na světě ! 🙂

 31. Dodiku, myslím si že gramatické chyby jsou tu těmi nejmenšími chybami.

 32. Respekt? Pak jsi evidentně na tomto webu poprvé, jinak by žádný rozumný a racionálně uvažující člověk nemohl říct, že má k těmto stvořením respekt.

  Femky tě s nejvyšší pravděpodobností odkážou na tento test: https://www.feministky.com/oboduj-sve-hichy-test-pro-eny Snad ti při odpovědích dojde, co jsou feminy opravdu zač.

 33. Na druhou stranu nebudou mít komentáře skóre -10 jenom proto, že se znelíbí partě pomatených femin.

 34. No koukám, že bych si měla v tom příspěvku někde vybrat, jestli velká nebo malá písmena. Ale tady jde víc o obsah a jak čtu příspěvky, většina lidí tady tak malou gramatickou chybu stejně neodhalí. 🙂 Díky za jakoukoliv odpověď, aspoň budu mít jasno.

 35. me se to tu nelíbí!!! oni tu nejsou bodíky na těch mi TOOOOLIK záleželo!!! bEEEBuuuu

 36. Zajímá mě Váš názor, dámy. V některých věcech vám rozumím a fandím, mám k vám respekt. Na druhou stranu jsem celkem submisivní. Když respektuji já vás, můžu chtít to samé od vás? Ptám se úplně vážně, rádoby vtipné komentáře si nechme na jindy, pánové. 🙂

 37. Odkud bere autorka článku jistotu, že se může ztotožňovat s ženou (člověkem)? Pochopitelně, že ženská móda je úplně jiná kapitola. Co se femin týče, ty by si měly navléct pytel přes hlavu a udusit se v něm, nebyla by jich škoda.

 38. Pokud tento příspěvek nebude schválen, okamžitě kontaktuji Policii ČR. ČTĚTE, PROSÍM! Je to důležité… Chtěl bych vás – jak přispívající, tak ale především AUTORY tohoto úchylného, nezákonného a diskriminačního webu informovat o tom, že jste mou osobou byli již nahlášeni a zvažuji podání trestního oznámení – hromadného trestního oznámení, obsah této stránky je plný podnětů k násilí, sexuální diskriminace, tupé msty… NEZAZNAMENAL JSEM ŽÁDNÉ VAROVÁNÍ, VĚKOVÉ OMEZENÍ – Udělalo se mi z vás špatně, ovlivnili jste můj pohled na lidskost, poznamenali mé dospívání. Budu se bít za to, aby web jako tento neměl v demokratické společnosti možnost existovat a byl bezpodmínečně smazán, autoři po zásluze potrestáni. Všichni přivrženci tohoto odporného díla – STYĎTE SE, TOTO JE URÁŽKA LIDSKOSTI. Vy jste urážka civilizované společnosti a lidskosti. Kdo se mnou souhlasí a je ochoten podpořit správnou věc – prosím, zde máte možnost.

 39. Panebože! proč by to měl být muž po operaci pohlaví?? Ste normální?? Ta modelka je normálně hubená….. Nedokážete nic pochválit pořád jen kritizujete -_-

 40. ČTĚTE, PROSÍM! Je to důležité… Chtěl bych vás – jak přispívající, tak ale především AUTORY tohoto úchylného, nezákonného a diskriminačního webu informovat o tom, že jste mou osobou byli již nahlášeni a zvažuji podání trestního oznámení – hromadného trestního oznámení, obsah této stránky je plný podnětů k násilí, sexuální diskriminace, tupé msty… NEZAZNAMENAL JSEM ŽÁDNÉ VAROVÁNÍ, VĚKOVÉ OMEZENÍ – Udělalo se mi z vás špatně, ovlivnili jste můj pohled na lidskost, poznamenali mé dospívání. Budu se bít za to, aby web jako tento neměl v demokratické společnosti možnost existovat a byl bezpodmínečně smazán, autoři po zásluze potrestáni. Všichni přivrženci tohoto odporného díla – STYĎTE SE, TOTO JE URÁŽKA LIDSKOSTI. Vy jste urážka civilizované společnosti a lidskosti. Kdo se mnou souhlasí a je ochoten podpořit správnou věc – prosím.

 41. Typické,když dojdou argumenty,příjdou na řadu urážky.Ubohost.

 42. Domnívám se, že na tvůj názor se nikdo neptal, mužská chátro.

 43. Taky mám černou ráda! 🙂 protože je SEXY!! hlavně ta latexovka

 44. No jo nemůžu posoudit změnu pohlaví, ale ruce má jak párátka, homosexuální módní návrháři mají rádi takovýhle modelky. Mě zaujal ten její obličej a jiné jsem nesledovala.

 45. Podle mne je to muž po operaci pohlaví, protože tak vychrtlé ženy neexistují!

 46. Myslím, že zrovna ta modelka ať si na sebe vezme cokoliv, tak to bude zbytečné. Ona má děsně výrazné rty a ty ji prozradí.

 47. Ovesized neexistuje, to slovo je OVERSIZED – nadměrné velikosti

Comments are closed.