Trenýrky nejsou jen pro muže

ELKA LOUNGE

O spodním prádle koluje spousta mýtů a jedním z těch nejrozšířenějších je fakt, že trenýrky jsou pouze pro muže. Žijeme v 21. století, kdy se dbá na rovnoprávnost, tak proč by si ženy nemohly nosit, co chtějí? Trenýrky na něžném pohlaví jsou sexy.

Pánské boxerky a trenýrky jsou velmi pohodlným typem spodního prádla. Není divu, že ženy je častokrát kradou svým drahým polovičkám ze skříně. Není k tomu ovšem nejmenší důvod, protože výrobci prodávají také přímo dámské boxerky. Jsou stylové a střihem přizpůsobené ženské postavě.

K jakým příležitostem se hodí dámské trenýrky?

Dámské spodní prádlo zahrnuje širokou škálu možností od ne zrovna pohodlných tang přes brazilky, kalhotky klasického střihu až po neskutečně pohodlné trenýrky.Dámské podprsenky, body a jiné typy spodního prádla teď nechme stranou. Zaměřme se na to, jež je určené na spodní část těla.

Dámské trenýrky a boxerky připomínají letní kraťasy. Boxerky jsou upnuté na tělo, trenýrky naopak volnější. Z toho důvodu se trenky nehodí pod upnuté džíny, zato však mohou posloužit místo pyžama nebo pro domácí lenošení. Umožní vaší kůži dýchat, a navíc jsou stylové. Tedy platí to minimálně o trenýrkách od ELKA LOUNGE, výrobce, který si dobyl trh veselými trenýrkami.

Trenýrky od ELKA LOUNGE může nosit celá rodina

Firma začínala trenýrkami pro pány. Na trh však přinesla něco tak jedinečného –veselé trenýrky s originálními motivy, z kvalitních materiálů, tudíž o ně začaly mít zájem i dámy. Právě proto dnes v nabídce ELKA LOUNGE najdete pánské, dětské i dámské spodní prádlo. Trenýrky všech různých velikostí a v nejrůznějších designech.

Aktuálně stojí za zmínku vánoční kolekce trenýrek s motivy sobů, stromečků nebo srdíček. Sladit do stejného motivu se může celá rodina nebo třeba jen vy a váš partner/partnerka. Trenýrky od ELKA LOUNGE patří k oblíbeným měkoušům pod stromeček. Darujete s nimi totiž kvalitu.

Udržitelná móda z kvalitních materiálů

ELKA LOUNGE neboduje pouze svými originálními motivy, nýbrž také materiály. Produkce probíhá kompletně v ČR, používají se výhradně přírodní materiály jako bavlněný satén, 100% bavlna, bambus a Micromodal. Na potisky jsou využívány přírodní barviva, na cedulky bavlna a na knoflíky corroza. Společnost je z 99 % bezplastová (zkracovače na podprsenkách se zatím nepodařilo vyrobit ekologičtěji, ale pracuje se na tom) a vždy se snaží zužitkovat i ten nejmenší kousíček látky. Stručně a jednoduše jde o udržitelnou značku.

S trenýrkami od ELKA LOUNGE tedy zabodujete i u vašich blízkých, jež si potrpí na původ dárku. Bavlnu v ČR bohužel nemáme, ta se pěstuje v Bangladéši. Látky se ovšem zpracovávají v Česku, trenýrky se šijí přímo v dílně ELKA LOUNGE. Dokonce i dárkové obaly, v nichž vám trenýrky dorazí, jsou české. Darováním trenýrek tedy podpoříte českou firmu. Ať už je darujete ženě či muži.