Parní žehlení: Nápaditý dárek na Vánoce

LAURASTAR

Žehlení patří k méně populárním domácím pracím, které jsou však nezbytné a málokdo se mu zcela vyhne. I když už se spousta druhů oblečení žehlit nemusí, přece jen stále zůstává ložní prádlo, ručníky, kapesníky, jež by bez použití žehličky nebylo zdravotně nezávadné. Zjednodušit a zpříjemnit pomáhá parní žehlení. Jak funguje?

Výhody vertikálního žehlení

Moderní technologie změnily i způsob žehlení – od horizontálního k vertikálnímu. Parní žehlení se stalo trendem i proto, že dokáže výrazně oživit nejen oblečení, ale také záclony, ubrusy, polštáře i látkové židle. Pomocí suché páry DMS dochází k dezinfekci povrchů a odstranění až 99,9 % virů. K tomuto druhu žehlení nepotřebujete ani žehlicí prkno, protože oblečení pověsíte rovnou na věšák a žehlíte. Je to příjemné zpestření jinak poměrně nudné práce.

LAURASTAR

LAURASTAR

Švýcarská značka žehlicích systémů a parních generátorů LAURASTAR vyrábí produkty pro domácí i profesionální použití. Setkáme se s ní tedy nejen v domácnostech, ale také v krejčovských dílnách i módních salonech. Nemusíte se bát použít žehlicí systém i na takové druhy materiálů, jako je polyester nebo jemná krajka či saténové prádlo. Systém je k použití připraven během 3 minut zahřívání. Díky své nízké hmotnosti 5,5 kilogramu je snadno přenositelný. O tom, že se jedná o kvalitní produkt, svědčí i desetiletá záruka výrobce na náhradní díly.

Jaké hlavní přednosti nabízí žehlicí systém LAURASTAR SMART

Je to zejména lehká žehlička akorát tak do ruky, se kterou se velmi snadno pracuje. Aktivní žehlicí prkno se šesti nastavitelnými polohami nabízí vakuový a ventilační systém. Díky funkci pulzní páry je pára rozptylena v krátkých přerušovaných dávkách, přičemž se pára aktivuje pomocí Sensteam technologie. A nechybí ani Bluetooth připojení pro propojení s mobilní aplikací.