Právě probíhá Feministický puč

Právě probíhá puč na stránkách feministek. Ahoj naše věrné spolubojovnice. Tento týden (stejně tak týdny předchozí) se na feministkách odehrávají velké změny. Ani jsme nevěděly, zda vám to máme sdělit, ale rozhodly jsme se být upřímné, jak jen to ženy dovedou nejlépe. Svrhly jsme šéfredaktorku Dr. Jůlii, která zhanobila tento web nemravnými články a příliš se věnovala mužským údům. Po dlouhém pátrání jsme zjistily proč a tvrdě jsme ji atakovaly.

Dr. Julie byla celou dobu muž

Dr. Julie byla celou dobu muž, jehož jediným záměrem bylo poškodit hnutí feministické a ublížit ženám. O posílení jeho mužského ega ani hovořit nemusíme.

Je to skutečně hnus, co ti muži nevymyslí pro své zvrhlé hrátky. Trvalo dlouhé dva roky, než se nám podařilo vypátrat, že Dr. Julie je pseudonym a práci na projektu nám zadává největší falokrat, kterého světlo světa spatřilo. Zvažujeme žalobu, myslíte, že bychom ji měli podat?

Feministkám svitlo na lepší časy

Naštěstí jsme zasáhli a vedení celého webu převzalo 5 hrdých feministek, které dnes budou hájit vaše zájmy. Okamžitě jsme ustanovily také novelizovaný program feministek. K přečtení zde.

Všechna machistická hovada, která se tu ukájí chlípnými komentáři (je vidět, že ti muži jsou opravdu nemocní) budeme blokovat nebo cenzurovat jejich vulgarity a ukázky toho, jakou částí těla doopravdy přemýšlí.

Všechny ostatní čtenářky (i čtenáře) přivítáme s nadšením a sérií nových témat, ve kterých bude prostor k rozumné diskuzi.

2 comments

  1. Je to skutečně hnus, co TI muži nevymyslí pro své zvrhlé hrátky.

Comments are closed.