Pošlete konečně muže ven, ale s dětmi!

Jsou prázdniny a to znamená jediné. Děti mají více volna a je zapotřebí je zabavit. Když máte dítě větší, je to snazší. Pošlete ho na tábor, k babičce, týden u kamaráda, společná dovolená a prázdniny jsou fuč. Ale co s menšími dětmi, když potřebujete chodit do práce? Prosaďte si své a svěřte dítě také své méně emancipované polovičce.

Co vymyslí muž jako zábavu o prázdninách?

Do hlavy vašeho muže nevidíme, ale dokážeme si představit, kam to může dospět, když necháte jen na mužské přirozenosti volbu denního programu. V lepším případě ho najdete i s dítětem, jak sedí u Playstationa, paří nějaké hry a dítě na něj kouká. V extrémnějším případě budete hledat až do večera, kdy je vyzvednete v nedaleké zahrádce u zlatavého moku. Dítě se bude samozřejmě nudit a v bříšku bude mít místo večeře pytlíček chipsů a dvě koly. Ne, ne, ne – raději muže naveďte, co by mohl celý den provádět.

Možná budou hledat Pokémony

Jednou z horkých novinek, jak trávit volný čas s dětmi a baví děti i dospělé je nová hra Pokémon Go. Vtip je v tom, že hráči sbírají kreslené příšerky (Pokémony) a musí přitom chodit ven. Sbírají také různá vylepšení a třeba vajíčka, ze kterých se tyto roztomilosti líhnou. Aby se Pokémon vylíhnul, musíte ujít dva, pět nebo dokonce deset kilometrů a tak už nemusíte řešit, jak zabavit dítě v létě. Pošlete ho s chlapem na Pokémony.

Velká výhoda této hry, kromě toho že děti opravdu baví, je i v tom, že dítě poznává nová místa. Hledá takzvané „PokéSpoty“, které jsou často umístěné u památek nebo tam, kde jsou dětská hřiště.

Trochu muže naveďte

Pokud neholdujete moderním technologiím, jsou i jiná řešení, jak dítě zabavit bez zbytečného plýtvání penězi. Existuje totiž největší databáze dětských hřišť, díky které můžete vyslat své dítě ven každý den.

Vymyslete pirátskou výpravu na pokračování, vybavte muže svačinou a webovou stránkou s databází hřišť a můžete se chvilku věnovat sama sobě.

Projekt „Ven každý den“ již obsahuje přes 2 300 nejkrásnějších hřišť a můžete si je filtrovat podle regionu, nebo podle toho, zda se jedná o vnitřní či venkovní dětské hřiště. Takže už nic neřešte a zítra dejte muži odkaz na web a svačinu.

Je fér, aby se muži podíleli na výchově dětí i o prázdninách, kdy potřebuje dítě více pozornosti.

One comment

  1. Velice děkuji za tento web který jsem náhodou objevil, dloho sem se tak nepobavil. 😀

Comments are closed.