Povánoční detox

Vánoce jsou za námi, ovšem některé kilogramy navíc se nás drží jako klíště. Chcete se vrhnout do povánočního hubnutí a vydržet? Zkuste to tentokrát jinak – chytře a rafinovaně! Pomůže vám s tím nejen pohyb, ale především pak vyvážená strava. Říká se totiž, že správné stravování je 70 % úspěchu při hubnutí. Budete tak hubnout efektivně, zdravě a hlavně bez jo-jo efektu. Jenže jak zahnat chuť na vosí hnízda plněná likérem nebo čokoládové pusinky? Vyzkoušejte sladké svačinky v podobě smoothie!

Mixování – návrat k dětství

Nový tyčový mixér vám slibuje nekonečné možnosti využití a objevování nových chutí a kombinací. Výrobce totiž sází zejména na inovativní technologie, s nimiž se i nejodolnější suroviny promění v dokonale našlehanou a krémovou konzistenci a snadno si tak připravíte ranní kaši s ovocem i odpolední smoothie se zelenými superpotravinami. Tyčové mixéry jsou opatřeny jednoduchým ovládacím panelem a nabízejí řadu atraktivních funkcí. Výkonný motor si poradí s jakýmkoliv obsahem od ořechů, skrze led až po jednotlivé druhy ovoce a zeleniny. Co určitě uvítáte jsou vyměnitelné nástavce, které dokonale nahradí sekáček, kráječ na kostky, drtič ledu i mlýnek  na kávu či koření a šlehací metlu. S jediným mixérem nastrouháte vše, co potřebujete a stejně tak rozmělníte suroviny i umixujete jednotlivé ingredience. Někdo dává přednost stolní variantě. I moderní stolní mixér vyniká řadou výhod a benefitů a v obou případech samozřejmě platí, že nadčasový design je příjemným bonusem na závěr.

Dokonalý přístroj máme, co teď?

Pokud jste si vybrali ideální variantu mixéru, garantujeme vám, že se stane vaším parťákem v kuchyni každý den. Pomocí něho si totiž připravíte lahodné smoothie s dokonale umíchanými ingrediencemi, jednoduše též připravíte krémové polévky pro celou rodinu nebo se vrhnete na nové tipy na svačinky, jak si rychle připravit lehce stravitelnou a přitom nutričně vyváženou kaši na cesty. Zaměřte se na stravování, objevujte nové chutě a vyměňte prázdné kalorie na svačinu za plnohodnotnou výživu, uvidíte, že vás přestane trápit hlad i návaly chutí a kilogramy půjdou dolů samy.