Může sexshop zachránit váš vztah? Odpověď je ANO!

afrodisiaka

Ačkoliv je zamilovanost krásná věc, jednu negativní vlastnost přeci jen má – brzy  opadne (odhaduje se že již po 1,5 roce až 2 letech vztahu) a přichází pravá láska se vším všudy, s tím dobrým i špatným, co u dvou lidí v dlouhodobém vztahu obsahuje. A zejména se dotýká našeho sexuálního života. Postupně si zevšedňujeme, interval mezi milováním se prodlužuje a často si ani neuvědomíme, že vášeň je pryč a zbudou jen dvě nahá upocená těla pohybující se na posteli v monotónním rytmu bez jiskry a nápadu. Právě sex je pro valnou většinu z nás základním stavebním pilířem vztahu a když ten ztroskotá, začíná jít do tuhého a hroutí se i ostatní aspekty. Ženy jsou nepříjemné a podrážděné, muži se čím dál tím raději ohlížejí za kdejakou cizí sukní. Neplatí to vždy, ale pokud se ve výše popsaném dokonale poznáváte, je třeba křivku směřující k rozchodu obrátit opačným směrem. Jak, ptáte se?

Nestyďte se experimentovat

Od stereotypu se dá utéci různě. Nemusíte se hned odívat do latexu od hlavy až k patě a vzájemně se svazovat pro navození libida. Ne každého takové extrémy vzrušují a i kdyby, je třeba začít pomalu, obzvláště, pokud jste si dosud vystačili s klasickým misionářem. Navštivte sexshop a začněte u běžných erotických hraček – vibrátoru, vibračního kroužku, erotického prádélka a nebo policejních pout.

Kdo maže, ten…

Pokud ani na to vás neužije, postačí zapojit do hry například lubrikační gel, tato poměrně běžně používaná erotická tekutina je velice užitečným pomocníkem a i když se to možná nezdá, s jeho zapojením do sexu si užijete mazlení lépe než doposud. Lubrikační gely mají za úkol zvlhčit vaše nástroje lásky a umožnit jim pohodlnější splynutí, když předehra nezafunguje a partnerka má problémy se zvlhnutím. Mají ale i další funkce a záleží jen na vás, který typ si vyberete. Ochucené jsou ideální pro netradiční zážitek z orálního sexu, ty s cool efektem zase potěší ženy s problémem dosažení orgasmu a dodají průnikům partnera nový rozměr.

Nápoj bohyně Afrodité

Už naši předkové věřili, že se chuť k milování dá podnítit pomocí různých nápojů a pokrmů, ale též parfémů a vonných olejů. A toto přesvědčení vydrželo milencům dodnes. V lepších sexshopech si budete moci vybrat afrodisiaka pro muže i ženy, prostředky pro zvětšení penisu, parfémy s vysokým obsahem feromonů pro vábení opačného pohlaví a jiné chemicky laděné vychytávky, které vás samy navedou k opojné nirváně.

Těsnější splynutí

Do popředí se ve sféře erotických pomůcek dostává vakuová pumpa, malý zázrak, který potěší hlavně páry pokročilejšího věku. Pumpy pro ženy poskytnou lepší prokrvení intimních partií a díky podtlaku vytvoří dočasně těsnější prostředí uvnitř pochvy, což zajisté potěší každého muže. Ti zase s vakuovou pumpou určenou přímo pro ně lépe dosáhnou erekce.

Inspirace je samozřejmě mnohem více, stačí se otevřít vlastní fantazii a pohledat na internetu. Budete překvapeni, kolik sortimentu erotické eshopy nabízí. Nakupovat můžete i v kamenném obchodě, ale proč neobjednat z pohodlí domova, kde vás nikdo nesleduje a nemusíte se stydět před žádnou prodavačkou ani zákazníky, no ne?