Dárky pod stromeček z internetu?

erotické hry

Možná se vám zdá, že začínat diskuzi na toto téma je předčasné, ale ruku na srdce – nějaké dva měsíce do Vánoc jsou ideálním časem začít se rozmýšlet a nakupovat první dárky. Zejména na internetových e-shopech. Ne všechny jsou tak úplně připraveny na návaly objednávek, které každoročně započínají koncem listopadu a utichají až na Štědrý den. Abyste měli klid a stoprocentní jistotu, že váš balíček dorazí před Vánoci, je třeba začít objednávat. Nevíte si rady a chybí vám inspirace? Nemáte ani ponětí, co by pod vánočním stromkem mohlo nadchnout vaše děti, rodiče, prarodiče či partnera? Přinášíme pár tipů na dárky, které v kamenném obchodě jen tak jednoduše asi nepořídíte…

Muži všech generací – oříšek?

Asi to známe úplně všichni. Vybrat dárek pro ženu je poměrně jednoduché, vždy můžete dotyčnou podarovat kosmetikou, oblečením, voucherem na zkrášlovací procedury, šperkem, čaji, vonnými svíčkami… a mohli bychom pokračovat dál. Muži nejsou tolik sdílní, co se týče jejich přání a ruku na srdce – měkkým dárkem je tolik nepotěšíte a o kosmetice, kterou používají jen velmi zřídka, ani nemluvě. Pokud váš muž, tatínek, nebo dědeček nemají nějaké vděčné dlouhodobé hobby, vymýšlet dar k Vánocům je značná svízel. Většina mužů však holduje kvalitnímu alkoholu a každý má svou oblíbenou značku. Pokud víte, jedině dobře, pokud ne, co třeba taková luxusní placatka nebo zajímavý otvírák na lahve? Zaměřte se též na jeho práci. Je tzv. “kancelářská krysa”? Potěší ho nadupaná flashka s pěkným designem. A nakonec – láska hlavně u mužů prochází žaludkem, takže jim tu svou projevíte jejich  vlastním jazykem nejlépe tak, že připravíte velký box jeho oblíbených lahůdek. S tím se nikdy neseknete, ideální dárky pro muže jsou přece ty jedlé!

Dárek pro něj i pro vás

Pokud jde o dárek speciálně pro partnera, je ještě jedno odvětví požitků, které nelze opomenout, když mluvíme o mužích. Erotika jako dárek ještě snad žádného muže na světě neurazila. Což takhle koupit pro vás oba vánoční dárek v podobě nápadité erotické hry? Znáte už Harašeníčko, Sexperimenty nebo Rozkoš? Zabavíte se tak při nudných zimních večerech ve dvou a oživíte v sobě vášeň, jakou jste už dlouho postrádali. A není na škodu si k těm hrátkám pořídit i odpovídající erotickou hračku nebo svůdné prádélko, aby byl zážitek stoprocentní. Bude vám za ten nápad líbat ruce.

Tipy na dárky pro kamarády

Sdílíte-li se svými přáteli stejný smysl pro humor, pro koho jiného jsou určeny vtipné dárky, nad kterými se oba zasmějete? Možná pak přibyde další fajn vzpomínka k množství společných zážitků. Alkoholové hry, vtipné sklenky na nápoje, trička s potiskem vaší oblíbené hlášky, nebo originální tvořítka na led do oblíbených drinků? Všechny tyto nápady lze zúžitkovat při hledání dárku pro kamaráda.

Jsou-li vaši přátelé naopak spíše konzervativní, hodí se přemýšlet nad dárky užitečnými. Máte kamarádku, která dbá na vzhled a zajímá se o vše kolem krásy? Ušetřete jí námahu a čas s vytvářením složitých vln a obdarujte ji magickými natáčkami. Magické natáčky mají tu výhodu, že neničí vlasy a velmi snadno se s nimi manipuluje. Vaše přítelkyně i její vlasy vám poděkují.

Stále vás neoslovila ani jedna idea z článku? Na https://www.darky-prodej.cz/ vyberete to pravé pro všechny z okruhu svých blízkých a s Vánoci si letos už vrásky dělat nemusíte.