Hubnutí s rozumem – vyzkoušejte KetoDiet

Se stoupajícími teplotami narůstá i panika – blíží se totiž léto, čas plavek a ne všichni si přes zimu dali pořádně do těla, aby letos měli co u vody vystavovat. Pokud ani vaše křivky nejsou ještě dokonalé podle vašich představ, nezoufejte. Nevrhejte se do pochybných diet slibující enormní a rychlý úbytek na váze, ale raději se pusťte do hubnutí s rozumem. Blog zaměřený na ekologické a zero waste produkty otestoval KetoDiet produkty, jejichž účinek vás mile překvapí!

S minimem sacharidů ve stravě

Keto dieta je často spojována s vynecháním sacharidů ve stravě. To znamená, že se jídelníček soustředí na tuky a bílkoviny a díky této osvědčené kombinaci se člověk po několika málo dnech dostane do ketózy. Jedná se o stav, kdy tělo začíná spalovat energii z nahromaděných tuků v těle, dochází k hubnutí, aniž by k újmě přišlo svalstvo. KetoDiet zkušenost je velmi pozitivní a to od samotného objednávání balíčků až po výbornou chuť a účinný výsledek.

Keto dieta je přitom vhodná téměř pro všechny. Bez ohledu na to, zda trpíte nadváhou či obezitou, máte za sebou řadu neúspěšných diet a s nimi pravděpodobně též rozhozené stravování anebo o sobě víte, že nemáte pevnou vůli cokoliv vydržet a vaše stravovací návyky jsou velmi špatné, je keto dieta tou pravou volbou. Naopak se tato dieta nedoporučuje onkologickým pacientům, těhotným a kojícím ženám či osobám s onemocněním srdce, ledvin a psychickými obtížemi.

3 jídla denně pro 100% zasycení

Podle KetoDiet recenze obdržíte kromě 3 jídel denně také praktického průvodce. Jídla jsou speciálně připravována pro maximální účinek od prvního sousta. Žádná chemie, pouze plná a čerstvá chuť. Možná i díky tomu nebudete mít hlad a budete se naopak těšit na další porci. Rozhodně se proto vyplatí investovat do většího balíku na větší počet dní. Součástí jídelníčku jsou i výborné pochoutky, které byste si jinak nemohli dopřát. Například máslový croissant se spoustou bílkovin a zdravými tuky. Jako zdravá svačinka se pak nabízí například sušené maso či sladká tečka v podobě pudinku.