Gorsenia dokazuje, že i podprsenky pro velké poprsí mohou být stylové a pohodlné

podprsenka K441 Luisse

Kdo má malá, touží po velkých. Ženy, jež příroda obdařila nadprůměrně, zase touží po zmenšení. Vždycky chceme to, co nemáme. Akceptovat své tělo takové, jaké je, nemusí být zrovna snadné. Dost v tom může být nápomocné správně zvolené spodní prádlo.

Zdálo by se, že ženy s menším poprsím mají ve výběru podprsenek lepší možnosti. Mohou nosit jak klasické podprsenky, tak sportovní modely nebo třeba roztomilé krajkové braletky. Ale roztomilé a pohodlné podprsenky jsou dostupné i pro ženy s většími ňadry! Jen je třeba vědět, kde máte hledat.

Značka podprsenek speciálně pro velké poprsí

Gorsenia je polská značka zaměřená na spodní prádlo ve větších velikostech. Vyrábí podprsenky i o velikostech jako 110D, což je postačující i pro ty nejobdařenější dámy. Nabízí barevné podprsenky různých střihů, v nabídce nechybí ani podprsenky pro kojení. Podprsenky jsou hravé, stylové, sexy. Nechybí na nich krajky a důmyslné pásky, ramínka jsou však dostatečně silná, aby se podprsenka pod váhou prsou nezařezávala do ramenou. Praktičnost se tady snoubí s krásným designem.

Podprsenky této polské značky je možné zakoupit i v některých českých obchodech a e-shopech, jedním z nich je obchod s prádlem LaNotte.cz.

Nevyztužená, přesto výborně drží

Oblíbeným modelem je například podprsenka K441 Luisse. Dopřeje vám možnost zažít měkkost příjemných podprsenek. Je měkká a nevyztužená, aby zbytečně nezvětšovala poprsí, přesto perfektně podrží ňadra v té správné pozici. Modeluje je a zvýrazňuje tak, jak by to měla správná podprsenka dělat.

Spodní část košíčků je z pevné tkaniny, dekolt je lemován síťovinou s decentní krajkou. Ve středu košíčků najdete tyl a látku. Košíčky jsou samozřejmě vyztuženy kosticemi, ovšem takovými, jež skvěle drží tvar a přiléhají na tělo. Nebudou vás tedy nikde tlačit a píchat. Po stranách jsou pak svislé výztuhy, jež drží podprsenku na místě, aby se nevyhrnovala a nepřetáčela. Zapínání je řešeno na háčky, jak je u klasických podprsenek zvykem, háčky jsou však tři.

I s velkými ňadry se lze cítit sexy

Se značkou Gorsenia zapomenete na to, že by velká prsa měla být přítěží. U velkých prsou je při výběru podprsenky obecně nutné hledat následující vlastnosti:

  • širší ramínka, jež se tolik nezařezávají do kůže,
  • co nejvzdušnější a nejtenčí látka, jež v létě větrá, aby se ňadra nepotila,
  • speciální vyztužení a zpevnění zboku.

Kostice nejsou vždy nutností, někteří výrobci vyrábí pevné podprsenky i bez nich. Barevným provedením a střihům se meze nekladou. I s velkým poprsím můžete být žádoucí a sexy, nosit krajkové prádlo, podprsenky s krajkovými ramínky, jež nenápadně vykukují zpod halenky. Berte svá velká ňadra jako přednost, spousta žen by s vámi měnila!