Hurá, svatba! Jak vyšperkovat program?

Zábavní pyrotechnika

Budete pořádat svatbu a těšíte se na to, až si tento den užijete nejen vy, ale také vaši pozvaní hosté? Máme top tipy, jak si poradit s programem. 

Zaručené tipy

Některé součásti svatby se považují za již tradiční a většina svatebčanů očekává, že budou pevnou součástí programu. Jedná se zejména o svatební ohňostroje, které dokáží vykouzlit tu pravou sváteční atmosféru a započít večerní veselí. Zábavní pyrotechnika je součást každého veselí. 

Mnoho svateb se také neobejde bez hudebního večera. Už máte zajištěnu kapelu a DJ, kteří se postarají o hudební doprovod vaší akce? Jako poslední je třeba zmínit správně zvolené občerstvení. Zatímco polední menu je klasika, večer raději zvolte raut. Zde si každý již určí svou porci i pokrmy, které bude konzumovat. 

Něco navíc? No jasně!

K tomuto programu si určitě můžete nachystat další prvky. Co byste řekli tomu vyzdobit místo pro svatební hostinu fotkami z dětství novomanželů? Každý, kdo se bude po místnosti procházet, tak má jedinečnou možnost si prohlédnout fotografie, na kterých jsou zachyceny okamžiky štěstí a radosti z dospívání dvojice, která se dnešním dnem stává novou rodinnou jednotkou. Jak působivé!

Fotokoutek? 

Originální fotokoutek nesmí na svatbě chybět. Nemusí se přitom jednat o klišé, které se v posledních letech vyskytuje všude – papírové kníry, bubliny s nápisy. Když máte dostatečný čas na přípravu, nachystejte si něco osobitějšího. Je dvojice nadšená do skautingu? Přichystejte fotokoutek s touto tématikou. Nebo nedají dopustit na svou psí smečku? I toto můžete využít pro přípravu originálního fotokoutku. 

Máte rádi legraci? 

Víte o tom, že uvolněnou atmosféru nejlépe zajistí scénka? Co byste řekli tomu, že byste si pro svatbu nachystali z pozice svatebčana originální vystoupení? Labutí jezero v podání pánského souboru je dobrý tip na veselí. Z pozice novomanželů můžete překvapit všechny přítomné originálně pojatým svatebním tancem.

Hurá na svatbu! Zajistěte nezapomenutelný program.