Luxusní brýle nejen na letní dovolenou

Sluneční paprsky se konečně ukazují v celé parádě a my si místo čepice můžeme konečně užívat pohodlí slunečních brýlí. Chcete si letos užít nejnovější modely brýlí od předních značek? Vsaďte na online prodej za velmi atraktivní ceny a vyberte si sluneční brýle, dioptrické brýle nebo třeba brýlové obroučky. Pokud chcete výrazně ušetřit, nabízí se také až padesáti procentní slevy na modely z loňské kolekce.

Vybírejte podle tvaru obličeje

Dámské sluneční brýle vybírejte ideálně podle tvaru svého obličeje. Za ideální se považuje oválný obličej, neboť na něj pasují prakticky všechny sluneční brýle. V takovém přírodě můžete nosit kulaté i hranaté brýlové obroučky. Obecně u oválného tvaru obličeje platí, že podlouhlé a oblé obroučky vyniknou, pokud nebudou zakrývat obočí. Máte-li trojúhelníkový tvar obličeje, pak vám budou slušet obruby vyrovnávající rozdíly v disproporci obličeje. Vážně skvěle budou vypadat kulaté obroučky a nebo oversize velikost. Prodej sportovních a slunečních brýlí nabízí samozřejmě i něco pro kulatý a hranatý obličej. U kulatého obličeje se vzdejte výrazných detailů, jež by mohly kulatý obličej ještě více zakulatit. Skvěle budou vypadat obdélníkové nebo čtvercové obroučky.

Vybírejte podle barev, značek i tvaru

Hranatý obličej se vyznačuje ostřejšími rysy, snadno ho však změkčíte kulatými brýlemi. Široká nabídka zahrnuje rovněž pánské sluneční brýle, které budou zajímavým dárkem pro vašeho partnera či tatínka. Sportovní brýle pak vybírejte podle toho, k jakému účelu je potřebujete. Sportovní a stejně tak dioptrické brýle nakoupíte za zajímavé ceny od předních značek. Prohlédněte si například zdobené Swarovski brýle pro náročné zákaznice, popřípadě sportovně laděné Nike a Adidas modely brýlí. Mezi luxusní modely pak patří například Guess brýle, Givenchy či Just Cavalli v trendy barvách.  Online optika se soustředí na prémiové zboží. Na své si přijdou fanoušci elegantních tvarů a jemných linek. Prodej dioptrických brýlí zahrnuje nejnovější modely a stejně tak akční produkty či výprodejové kolekce. Vyberte si brýle obroučky v různých tvarech, barvách, velikostech i cenových rozmezích a udělejte z brýlí svou přednost.