Druhy svateb, které jsou nyní v módě. Kde se budete brát vy?

Plánujete svatbu? Jedním z bodu na seznamu toho všeho, co musíte v souvislosti se svatbou zařídit, je rozhodně i volba toho správného druhu svatby. Ano, svatby v kostele jsou tradiční, ale dnes i v křesťanských rodinách vyšly z módy. Člověk má nyní mnoho možností, tak proč by se uchyloval do kostelů, ať už jsou sebevíc ozdobeny? Vyberte si druh svatby, který je netradiční, hned poté přejděte k výběru vlastních šatů a šatů pro družičky

Svatba na zámku, aneb z nevěsty je princezna

Každá svatba by měla být především romantická. Ženy na ni chtějí vzpomínat dlouhé roky. Pokud se chcete zároveň v tento den cítit jako princezna, nabízí se svatby na zámku, které jsou zároveň velice bohaté, honosné, elegantní. 

V případě pohádkové svatby se snažte vybírat hlavně lokalitu hodně pečlivě. Některé zámky sice umožňují obřady, ale neakceptují zdržování, protože mají na obřad vymezený pouze krátký čas, tak ať nejste zbytečně ve stresu. Hledejte taková místa, která budou skutečně tolerantní a nechají vás, ať si onen den užijete po svém. 

Příroda nabízí možnost se uvolnit

Zatímco zmiňovaná pohádková svatba na zámku se pravděpodobně bude nést v trochu zarputilém duchu, možná se lidé budou mít problém trochu uvolnit, láká vás spíše svatba v přírodě, kde nebude o uvolnění nouze. 

Příroda = otevřený, skutečně velice příjemný prostor, do kterého hezky zapadají zemité tóny v kombinaci s neutralitou, dále také vlastnoruční výroba dekorací, luční kvítí a boho šaty, které se doplní o věneček do vlasů. 

Stodolní svatby jako trend posledních let

Za trend posledních let se však berou svatby ve stodole, které mají hlavně to romantické kouzlo. Najde se opuštěná stodola, ovine se drobnými světýlky a v kombinaci s lučním kvítím nebo podobnou dekorací vynikne její krása. 

Opět se jedná o ideální prostor pro takzvané boho svatby.