Cvičení pro ženy si oblíbíte

Ženy mají jinou stavbu těla než muži, a proto by měly i jinak cvičit. V mnohých větších městech existují fitness centra určená výhradně pro ženy. Jedno takové je třeba i v Olomouci, Ostravě či Přerově. Budete se tam cítit lépe než ve smíšeném prostředí.

Ženy si zaslouží speciální péči. Přesně s touto myšlenkou bylo otevřeno první fitness pro ženy v Přerově. Mělo úspěch, a tak se rozšířilo do Olomouce. O pár let později vzniklo také dámské fitness v Ostravě. Dámské fitko se jmenuje Jako proutek, cvičení po boku dalších motivovaných žen však není jen o štíhlé linii. Pomůže také zbavit se bolestí zad, odbourat stres nebo získat více energie.

Užijte si skupinové lekce i cvičení pod vedením trenérky

Cvičení pro ženy v Olomouci, Ostravě a Přerově probíhá pod vedením zkušených profesionálních trenérek, a to na strojích přizpůsobených přímo ženskému tělu. V některých z měst probíhají také skupinové lekce. Všude ale můžete přijít zacvičit si samostatně, třeba v Olomouci je otevřeno dokonce i v neděli.

Ve všech pobočkách Jako proutek vás přivítá příjemný personál, který vám pomůže dosáhnout vašeho vysněného těla. Každý někde začínal, tak určitě neváhejte a stavte se. Na první hodinu je potřeba se objednat, aby na vás čekala trenérka. Ta vám ukáže zázemí fitness centra a zeptá se vás na pár detailů – proč chcete začít s cvičením a zda máte nějaké zdravotní problémy, na které by bylo třeba brát ohled. Provede vám i tělesnou analýzu a vytvoří tréninkový plán na míru. Pak vám vysvětlí základní cviky, naučí vás protahovat se. Následně budete moci do fitka chodit i bez objednání.

Po cvičení příjemná odměna pro tělo

Jako proutek není jen posilovna pro ženy. Po dobře odvedeném tréninku tam rovnou můžete urychlit regeneraci v infrasauně nebo na masáži. To všechno v obklopení pozitivně naladěných žen.