Vybíráte hygienické pomůcky na toaletu? Zvolte papírové ručníky

Zanechte ve svých zákaznících jen ty nejpříjemnější pocity při použití vaší veřejné toalety a zároveň dbejte na hygienu, která je dnes tak důležitá!

Chtějte ve své firmě krásně čistou toaletu 

Aby se vaši zákazníci cítili opravdu komfortně, je třeba jim nabídnout krásně čistou toaletu a voňavou umývárnu. Zanechte v nich jen ty nejpříjemnější pocity, protože jen dokonale čistá a voňavá toaleta je tou vaší nejlepší vizitkou. Proto, až se budete rozhodovat, jaké hygienické pomůcky pro svou veřejnou toaletu pořídíte, vybírejte chytře. 

Papírové ručníky garantují dokonalou hygienu 

Jako majitel firmy jistě chcete, aby vaše toaleta promlouvala za vás. Proto při rekonstrukci pečlivě zvažujete, zda používat vysoce moderní elektrické vysoušeče rukou, nebo zvolit ekonomičtější variantu v podobě papírových ručníků. 

Velmi důležitý při rozhodování mezi těmito dvěma variantami pro vás bude také výsledný efekt. Možná vás překvapí nedávný výzkum. Vědci z Leeds Institute of Medical, výzkumem University of Leeds, Spojené království & Co. Ústav mikrobiologie v Leedsu a Fakultní nemocnice NHS Trust požádali dobrovolníky o použití elektrického vysoušeče a papírových ručníků. 

Z výzkumu vyplynulo, že sušení rukou pomocí tryskových vysoušečů vzduchu produkuje více aerosolů obsahujících bakterie a viry než při sušení papírovými ručníky, a to 10x více. Při sušení rukou tryskovým osoušečem byli dokonce kontaminováni i ostatní uživatelé toalet.

Chtějte toaletní papír BioTech 

Kvalitní hygienu a vysokou úsporu investice vám nabízí výrobky z celulózy Biotech, od výrobce hygienických výrobků Papernet. Celulóza Biotech využívá technologii Biologicky Aktivního Tissue Papíru ( BATP ). Jde o specifický papír, obsahující 5 typů přírodních mikroorganismů neškodných pro lidi ani životní prostředí. Při kontaktu s vodou produkují enzymy, živící se organickými látkami usazenými v potrubí a septicích. Tak se výrazně snižuje množství patogenních bakterií a postupně dochází k ekologickému čištění potrubí. 

Toaletní papíry Biotech jsou k dostání ve variantě z dvouvrstvé celulózy. Rozložitelný toaletní papír BioTech garantuje vysokou hygienu na vaší toaletě.