3 důvody, proč by žena měla nosit kožené rukavice

kožená móda

Určitě si vybavujete vyprávění babiček, které trávily čas neskutečnou dřinou na staveních a péčí o domácnost. Když už se dostaly do společnosti, byly brány pouze jako doplněk muže. O tom, že by vystupovaly sebevědomě samy za sebe si mohly nechat jen zdát. Ty časy již jsou pryč, přesto je co zlepšovat. Dnes se podíváme na kožené rukavice. Módní doplněk, který se opět vrací do módy a ženám má rozhodně co nabídnout.

  1. Zvyšte zájem protějšku

Některým slečnám možná připadá jako dobrý nápad jít na schůzku v minisukni, lodičkách a mít výstřih, ze kterého muži nespustí oči, ale my emancipované ženy víme, že na dámě je nejlákavější, když umí dobře „prodat“ to, co má v sobě. Jen tak ji muž může brát jako rovnocenného partnera.

Proto je vhodnější si vzít spíše něco odměřenějšího a svůj půvab zvýraznit něčím důmyslnějším. Pěkné boty, kabelka a k tomu elegantní dámské kožené rukavice. To je cesta, jak si získat pozornost i respekt.

  1. Ochrání vás před zimou a vysoušením pokožky

Máte citlivou pleť? Zvláště ruce v zimě velice trpí. Kožená rukavice s podšívkou ruku ochrání a pomůže i těm z vás, které nedobře snáší různé typy krémů na ruce.

  1. Mějte drive

Všechny legendární filmy zobrazují neohrožené muže řítící se po silnici rychlostí blesku. Dramatičnost celé scény podtrhují pánské kožené rukavice, které chrání ruce pevně třímající volant. James Bond, Fantomas – všichni klaďasové i záporáci si potrpí na kvalitní výrobky z kůže.

Každá jsme se nenarodila jako rozená hollywoodská herečka, ale můžeme se tak cítit, když vyrazíme do ulic města čelit každodenním výzvám, vyzvedáváme děti ze školky nebo si prostě jen jdeme zapařit s partou kamarádek někam ven.

Jeden pár nestačí

Nezapomeňte na jediné. Rukavice jsou jako kabelka nebo boty a ideálně by měly ladit s vaším oblečením. Je rozdíl, zda si vezmete na schůzku černé, bílé nebo vínové rukavice, které ladí k vaší oblíbené šále.

Chcete-li vidět, kam se posunula kožená móda a proč jsou dámské rukavice opět trendy, podívejte se na specializovaný e-shop. Překvapí vás kvalitní česká výroba, moderní design i fakt, že když koupíte více párů, dosáhnete na dopravu zdarma. Na akční nabídku se můžete podívat zde.