Ženy kralují chytrému nakupování

cashback

Ženy a muži zaslouží rovné zacházení, ale rozhodně se obě pohlaví v mnoha ohledech nemohou srovnávat. Mužům mohou ženy poděkovat za pár užitečných vynálezů, například ty internety a počítače jsou super, ale třeba i žárovka nebo vibrátor. Muži se pak ženám nemohou rovnat v nakupování, které ženy dokážou přeměnit v zážitek, a ještě za něj získávat odměny. Ptáte se jak?

Muži nakupovat neumí nebo nechtějí

Všichni víme, že nákupy pohánějí chod ekonomiky, a že většina obchodů by zmizela ze světa nákupních center, pokud by ženy tyto obchody se vší poctivostí pravidelně nenavštěvovaly.

V redakci jsme se shodly, že muži se rozdělují do tří skupin. Ta první nákupy vyloženě nesnáší. Druhá skupina jsou „škudlílci“ a domácí kutilové, kteří radši budou růži půl roku pěstovat na zahrádce, než aby zašli do květinářství a zakoupili vám ji. Třetí skupina mužů pak nakupuje, ale prostě to neumí. Radši zajde do prvního obchodu, tam nakoupí vše za předražené ceny a frčí domů, protože se už už vidí u svého oblíbeného fotbalu. Že existují za nákupy také odměny, benefity nebo dokonce cashback, to řeší málokterý z nich.

Ženy nakupovat umí

Pokroková doba umožnila ženám nakupovat ještě více a rychleji. I u nás se velmi rozšířilo nakupování na webu Aliexpress, kde najdete zboží levněji než na pultech regálů a za směšné poštovné vám ho zašlou přímo z Číny. A doba dodání? Někdy i rychleji, než balíček od České pošty.

Dostáváme peníze za nakupování

Kromě toho, že můžeme díky internetu nakupovat levněji, můžeme za obětavé nakupování ještě získat odměny v podobě peněz, které se nám připíší zpět na náš účet. A není to vůbec málo, cashback portál Tipli.cz vám dá zpět až 15 % z vašeho nákupu a to se během roku docela nasčítá. Zaregistrujete-li se zdarma na Tipli, získáte svůj účet, přes nějž vybíráte zboží z e-shopů na kterých běžně nakupujete. Projdete ale na ně právě skrze svůj účet a díky tomu získáte z každého nákupu část peněz zpět. Mezi ty známější obchody v nabídce patří například Mall.cz, AliExpress.com, Dame-jidlo.cz nebo lechtivý sexshop Růžový slon.

A rada na závěr?

Pokud ráda nakupujete, nakupujte chytře a efektivně. Chytré a úsporné nákupy vám nejen ušetří čas, ale díky uspořeným financím si budete moci během roku dopřát mnohem více potěšení. Dnes již spoření při nákupech není jen pro ty, kdo nemají peníze a vystřihují kupony z novin. Je to nový trend, který přichází ze západu a v jeho čele stojí cashbackové portály, jako je třeba Tipli.cz.