Zábavné malování i podle fotky

maluj podle čísel

Výtvarnou výchovu si zajisté ještě všichni pamatujeme ze školských let, kdy jsme se učili používat vodové barvy, temperové barvy i pracovat s tuží. Někomu vášeň pro kresbu zůstala a sem tam si něco sám namaluje, někteří se tím dokonce živí či tráví volný čas a pak je tady významné procento těch, pro něž je kresba a malování jednoduše určitým způsobem odpočinku. Velké oblibě se těší omalovánky podle čísel, jež při správném použití barev dle pokynů vykouzlí fascinující malby záviděníhodné těmi největšími umělci.

Relaxace při malování jako dárek

Stylové malování podle čísel je zábavné, odpočinkové a stejně tak ve vás probudí kreativního ducha. Víte, jak to vlastně celé funguje? Vyberete si obraz z hotových motivů, který se vám nejvíce líbí, a podle přiložených a očíslovaných barev malujte jednotlivé díly. Díky přesnému rozložení barev docílíte dokonalého obrazu s puncem vlastní originality. Kromě detailního popisu zjistíte, jak obtížná je malba a v kolika a jakých formátech ji můžete koupit. Kdo se drží hesla maluj podle čísel, bude nadšený z plátna s předlohou jakožto dárku k narozeninám i pod stromeček. Kdo patří mezi ostřílené umělce, oblíbí si obraz malování podle čísel podle vlastní fotografie. Nechejte si vytvořit obraz podle vlastní fotografie a rozšiřujte své umění.

Jaký motiv vybrat?

Pokud s malováním podle číslic teprve začínáte, držte se jednodušších motivů a menších pláten, která vám nezaberou tolik času. Cílem malování určitě není namalovat co nejvíce obrazů za krátkou dobu, ale u malby si odpočinout, zapomenout na starosti z práce či kolotoč povinností doma. Kromě výhodných setů můžete nakoupit čistá plátna, akrylové fixační spreje či další štětce a vybavení. A že máte z čeho vybírat! Kromě tradičních motivů, jako jsou příroda, auta a slavné osobnosti, na vás v internetové obchodu čekají třeba oblíbené květiny, města, jídlo a pití a stejně tak hudební a abstraktní motivy.