Kabelka – módní doplněk s praktickým využitím

moschino kabelka

Na světě pravděpodobně neexistuje žena, která by doma neměla alespoň jednu kabelku. Naopak na světě najdete hodně, ale opravdu hodně žen, jež mají kabelek doslova celou skříň. Pro muže nepochopitelné, protože těm by stačila jedna taška na všechno, ovšem ženy jsou dámy a moc dobře to o sobě vědí a jednoduše potřebují ke svému outfitu sladit i vhodnou kabelku. Ty totiž nemusí být pouze velké nebo malé, může se jednat o luxusní kabelky, vyloženě společenské, popřípadě sportovní či unisex.

Jakou kabelku vybrat?

Pokud ve vaší sbírce zatím moc kabelek nemáte, pak vsaďte na osvědčené kousky, s nimiž zabodujete vždycky. Příkladem může být moschino kabelka v mnoha barevných provedeních a tvarech, jež se hodí ke kostýmku i šatům do práce. Love moschino kabelka se vyznačuje typickým designem této oblíbené značky. Výrobce pracuje s prémiovou kvalitou materiálů a každý model kabelky osazuje výrazným a typickým nápisem. Značka pokrývá všechny typy kabelek. Od malých, takzvaných crossbody kabelek přes větší modely s delším uchem až po velké či společenské kabelky s výraznými doplňky a zdobením.

V žádném šatníku nesmí chybět jedna malá kabelka, do které se vejde to nejnutnější – mobil, klíče a peněženka. S takovou kabelkou můžete vyrazit do města na nákupy i na rychlý výlet. Kabelky jsou většinou doplněny dlouhým uchem, jež poslouží přes hlavu i přes rameno. Výrobci si hrají nejen se samotnou kabelkou, ale též s uchem a zdobí ho řetízkem, cvoky či nápisy.

Tip: Kdo si chce uchovat kabelku co nejdéle jako novou, může sáhnout po společenském modelu se štrasováním.

Luxusní značky i unisex

Velké oblibě se těší i další špičkové kabelky, jako například ty z dílny Cuoieria Fiorentina. Za ně si sice připlatíte, nicméně vydrží a poslouží i řadu let a vyznačují autentickým stylem typickým pro danou značku.  Online dnes koupíte nejen zmiňované značky a modely, ale nechybí též pánská kabelka či moderní a nadčasová kabelka pro muže, již si určitě rády vypůjčí i vaše protějšky.