Voděodolná bruska na paty – připravte nohy na léto

kosmetika

Dámy se těší, až vymění plné boty za vzdušné sandálky, vysoké boty na platformě a otevřené elegantní boty do práce. Ať už se rozhodnete pro žabky nebo jakoukoliv jinou letní obuv, nezapomínejte na svá chodidla, jež si zaslouží pravidelnou pozornost a důkladnou péči. Pouze tak vám dokáží udělat tu správnou službu, dokonale vypadat a podpořit vaši krásu! Na pravidelnou údržbu chodidel by neměli zapomínat ani pánové.

Pokud se vám ale nechce chodit do salónů, stydíte se za své vybočené prsty, popřípadě se vám zkrátka nechce utrácet za pedikúru, kterou zvládnete v pohodlí domova, máme pro vás tip. Jak se vám líbí bruska na paty slibující dokonalý výsledek, jednoduchou obsluhu a navíc vodotěsnost za parádní cenu? Moderní design ergonomicky tvarované rukojeti s protiskluzovou úpravou dokonale padne do ruky a vysoce rychlostní rotace si hravě poradí se ztvrdlou kůží.

pilník

Kompletní péče za pár korun

Moderní drogerie online vám umožňuje chytrý a cenově velmi výhodný nákup. Elektrický pilník na paty se vyznačuje dlouhou životností a snadným použitím, takže o svá chodidla můžete pečovat třeba večer u televize, ve vaně během koupele nebo na balkóně, když se zrovna budete oddávat slunečním paprskům. Nejčastěji obtížemi bolavých nohou trpí lidé se ztvrdlou kůží na patách. Ta je bolestivá na dotek i došlap a časem může popraskat, což bolest navíc násobí. Pouze pravidelnou péčí docílíte měkkých a hebkých chodidel, po nichž se bude chodit bez bolesti i na vysokých podpatcích či bosky.

Nohy, které nás celý život nosí, jsou paradoxně často v péči o tělo opomíjeny. Proto nezahálejte, pořiďte si kvalitní brusku na paty, vysoce hydratační krém a dámy určitě ocení i pěkný barevný lak na nehty a nalaďte chodidla na blížící se léto! Levná kosmetika vám pomůže dodat nohám pěstěný vzhled a zbaví vás bolavých nohou, otoků i zrohovatělé kůže.

Sdílet článek