Tenisky jako elegance dnešní doby, třeba i ke kabátu!

dámský zimní kabát

Tenisky jsou tradičně sportovní obuv s podešví z pružné gumy a svrškem z plátna, kůže nebo semiše. Jsou pohodlné, příjemně se nosí, dá se v nich sportovat, ale také obrážet kluby nebo obchody, aniž by vás bolely nohy. Tenisky jsou jednoznačně přítelem žen, ovšem v případě, že chcete vypadat elegantně a stylově, takové tenisky musíte bohužel nechat doma. 

Tedy pouze pokud ve svém botníku nemáte elegantní dámské tenisky, které byste si mohla vzít i k šatům, sukni, kostýmku či dokonce kabátu, aniž by to vypadalo hloupě. Tenisky jsou spásou, pokud musíte celý den chodit, v zaměstnání se nezastavíte, potom musíte ještě do obchodu, vyzvednout děti nebo s kamarádkami vyrazit na skleničku. Tohle všechno se jednoduše nedá zvládnout v botách na vysokém podpatku, to byste na konci dne doslova tahala nohy za sebou.

Abyste se takovému peklu vyhnula, stačí mít elegantní dámské tenisky, které by vypadaly dobře k jakémukoliv vašemu outfitu a hodily se pro jakoukoliv příležitost, třeba i na zimní procházku spolu se dámským zimním kabátem.

V elegantních teniskách můžete kamkoliv

Elegantní dámské tenisky jsou vlastně tenisky jako každé jiné, ale dalo by se říct, že doslova matou tělem. Vzhledově totiž takové tenisky vypadají jinak než klasické kecky, některé modely jsou dokonce natolik přesvědčivé, že by se daly pokládat za lakýrky. Aby svou úlohu splnily, barevně elegantní tenisky příliš nevybočují. Drží se pastelových a neutrálních barev, jako je krémová, světle růžová, černá, bílá nebo broskvová. Vázání mají klasické na tkaničky, které ale mají kulatou strukturu.

Celý povrch boty neobsahuje žádný výrazný dekor nebo ornamenty, aby to neodvádělo pozornost a celá bota působila pěkně na oko. Materiál je většinou kůže, ale můžete se setkat také s plátnem nebo leštěným povrchem. Elegantní dámské tenisky nemají zvýrazněnou podešev, ta bývá buď přímo v barvě tenisek, nebo jinak střídmě obarvená, tak aby všechno působilo harmonicky. Elegantní dámské tenisky jsou řešením pro všechny situace, kdy se potřebujete cítit pohodlně na jakémkoliv výletu!

Sdílet článek