Robotický vysavač to zmákne

robotický vysavač

Děti, práce, koníčky, kamarády, oslavy, rodina, … To je jen malá ukázka povinností a zábav, které musí člověk během dne zvládat. Takto nabitý den by ale rozhodně neměl začínat ani končit tím, že byste ještě museli vyluxovat. Přenechte alespoň tuto starost mašině, která ji hravě udělá za vás. A s jakou chutí! Robotický vysavač je praktickým pomocníkem do domácnosti, který se postará o všechny vaše podlahy. 

Žádný prach, žádné drobečky nebo chloupky z domácích mazlíčků, to všechno totiž po příchodu z práce najdete v útrobách přístroje. A během práce si navíc zvládne pohrát s vaší kočkou a zabaví ji na celé dopoledne. Kromě uklízeče získáte také společnost pro svého kocourka. Robotické vysavače jsou tiché a samostatné, stačí je jenom zapnout a oni se hned pustí do práce. Nábytek není žádnou překážkou, snadno se mu vyhnou nebo se od něho mírně odrazí. Svěřte své uklízecí povinnosti někomu, na koho se můžete spolehnout – dejte je robotickému vysavači.

Jak získat volný čas bez uklízení

Až si budete robotický vysavač vybírat, nezapomeňte se dívat na velikost jeho sáčku. Jelikož jsou menšího charakteru, podobně tak je tomu u jejich nádržek na nečistoty. Čím menší bude nádobka, tím častěji bude muset zasahovat a vysypávat ji. Proto, pokud máte větší dům nebo byt, raději volte větší sáčky o velikosti 0,7 litru. Robotické vysavače jsou jinak velmi snadné na údržbu.

Další informace zde: http://vysavace.produkter.cz/roboticky-vysavac/

Potřebují akorát „šťávu“, což je ale mnohem lepší než brkat o kabel od klasického vysavače, a vysypávat sáček, což vám pomůže hlídat indikátor plnosti. Všechny robotické vysavače jsou vhodné pouze na suché vysávání, ale u některých modelů najdete i praktický turbokartáč.

Věnujte se místo uklízení svým koníčkům, sportu nebo rodině a vysávání podlah nechte na profesionálovi, který to hravě udělá za vás. Získáte tak čas pro sebe, se kterým můžete podniknout něco zajímavější, než je uklízení.

Sdílet článek