Silná imunita? Začněte s vitamínem C

vitamín C

Rádi byste podpořili v zimních měsících svou imunitu a vyhnuli se tak nepříjemnému nachlazení či chřipce? Začleňte do svého jídelníčku dostatek vitamínů v podobě ovoce a zeleniny. Někdy je ale složité sehnat kvalitní suroviny, zvláště v měsících, kdy nejsou k dispozici jiné než regionální suroviny. Aniž byste museli trávit hodiny hledáním čerstvých pomerančů či šťavnatých paprik, vyzkoušejte jednodušší a pohodlnější formu – praktické kapsle s pořádnou dávkou vitamínu C.

Přírodní vitamín C 

Céčko by se mělo stát součástí denní rutiny každého z nás. Stále nevíte, jaký zdroj si ale vybrat? A věděli jste, že brazilská třešeň acerola má až třicetkrát více vitamínu C než citron? Právem se tak řadí mezi superpotraviny. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní vitamín C, lépe se vstřebává do lidského organismu oproti syntetickým formám. Rozhodnete-li se pro oblíbený vitamín C uznávané značky na českém trhu, získáte 263 % denní dávky vitamínu C. Balení obsahuje 120 kapslí, přičemž denní doporučené dávkování jsou 2 kapsle. V této dávce získáte 840 mg aceroly. Díky čistě přírodnímu složení je přípravek vhodný rovněž pro vegetariány. Jedno balení vám vydrží celé dva měsíce. Za fantastickou cenu tak získáte přírodní podporu pro vaše tělo bez obsahu aditiv, barviv, sladidel či syntetické kyseliny askorbové a aromat. A to nejlepší nakonec, nemusíte nikam do lékárny, kapsle s vitamínem C koupíte z pohodlí domova online.

Přidejte pohyb a zkuste otužování

Podpora organismu vhodnými přípravky se počítá, stejně jako pravidelný pohyb. V posledních letech zažívá obrovský boom otužování, které můžete odstartovat v koupelně, později pak prokládat saunou a pro odvážné se nabízí otužování přímo v ledové vodě. Vitamín C je ale skvělým začátkem, jak si zimu užít bez zbytečných nemocí. Určitě se ale nebojte ani čerstvých potravin, jež podpoří zažívání a naučí vás jíst pestrou a vyváženou stravu.