Šatní skříň s promyšleným designem

Šatní skříně

Kdo bydlí, obvykle také pravidelně řeší již klasickou nerudovskou otázku – kam s tím. Ano, jedná se o úložný prostor na cokoliv, ale my se nyní zaměříme hlavně na oblečení. Protože toho má každý v zásobě docela hodně a neustále mu nových kousků přibývá, protože móda se každou chvíli mění. Kvalitní a prostorná šatní skříň je proto nezbytnou nutností v domácnosti. Jak si ale vybrat tu správnou, aby se stala praktickou součástí moderního bytu?

Šatní skříně z laminovaných MDF desek

Jdete-li s dobou, pravděpodobně se budete dívat po nábytku z laminované MDF desky. Je to jednoduché – na výběr máte totiž velké množství dekoru, a tak si stačí jen vybrat ten váš, který se vám líbí. MDF desky se velmi dobře udržují a jsou snadno omyvatelné. Možná se rozhodnete pro šatní skříň v barvě bílé a dubu sonoma. Díky svému designu se bude hodit právě do vaší ložnice, kterou obzvláštní výraznou barevnou kombinací.

Posuvné, nebo klasické dveře

Řešíte-li úsporu místa, protože jím zrovna vaše ložnice, chodba či šatna dvakrát neoplývají, pak jednoznačně padá vaše volba na posunovací dveře. Kromě toho, že taková šatní skříň i dobře vypadá, vám odpadá potřeba většího prostoru před samotnou skříní. Díky spolehlivě vodicí kolejnici se dveře šatní skříně perfektně posouvají. Stačí jen jeden pohyb rukou a dveře se posunou. Svoji ložnici nebo šatnu opticky zvětšíte skříní, která je na přední části v oblasti dveří vybavena zrcadly v různých variacích – vodorovně nebo svisle.

Systémový nábytek do každé domácnosti

Výhoda systémového nábytku oproti nábytku na míru tkví hlavně v jeho variabilitě. Můžete ho snadno přestěhovat z místnosti do místnosti. Jednotlivé systémové prvky lze navíc pořizovat postupně. Skříně do šatny se vyrábějí v několika šířkách tak, aby si vybrat mohl opravdu každý. Do jejich výbavy pak patří část s policemi a část s tyčí na ramínka. Dodávány jsou obvykle v demontu, takže smontování šatní skříně je na zákazníkovi. Díky podrobnému návodu však ani toto není nic složitého a nejen zručný kutil se se sestavením skříně lehce poradí.