Nevíte kudy z nudy? Vezměte děti do přírody i na hřiště!

tipy na výlet

Léto je sice nenávratně pryč, ale to neznamená, že vedle pečení cukroví začíná čas dlouhé chvíle doma! Nejen ve vašem městě najdete spoustu zajímavých možností, jak trávit sobotní odpoledne nebo kam na výlet s nejmenšími! Celá Česká republika je protkána zajímavostmi, památkami i vodními díly, jež stojí za návštěvu. Vydejte se do vyhlášené zoologické zahrady, zavítejte k překrásným vodopádům, popřípadě se s celou rodinou svezte lanovkou. S tipy na výlety najdete originální a zábavný program na všechny víkendy v roce!

Projekt podporující výlety s dětmi

Sázkou na jistotu jsou dětské herny a vnitřní hřiště poskytující vyžití pro děti všech věkových kategorií i rodiče, pro něž je připraveno komfortní posezení, vynikající káva i občerstvení a prostor pro odpočinek. Například v okolí Prahy najdete více než 60 heren a mateřských center. Vybavené herny vám poskytnou azyl i za nepříznivého počasí a i když je většina hřišť zpoplatněna, výlety s dětmi do zábavních center se vám vrátí v podobě spokojených a značně unavených dětiček. Projekt www.venkazdyden.cz neustále rozšiřuje nabídku regionálních tipů na výlety a poskytuje vám ucelený přehled informací o daném místě či památce.

Rodinný výlet plný dobrodružství

Hlavní přednosti projektu můžete sledovat na filtraci s dokonalým cílením. Když váháte kudy z nudy, můžete si vybrat nejen místo, kam se rádi podíváte, ale též další podstatné parametry. Tak například si zvolíte, jak dlouhou trasu či časovou i fyzickou náročnost zvládnete. U každého hřiště najdete reálné fotografie, popis i recenze skutečných návštěvníků. Čeká na vás celkem 23 oblastí Česka s tipy na jednodenní výlety i víkendová poznání. Sledujte projekt a vydejte se za novou zábavou i vzděláním po celé krásné zemi, kde si každý přijde na to své, pro děti je připraveno aktivní vyžití, dospělé zase nadchnou historické památky a celá rodina určitě nepohrdne divokým dobrodružstvím na naučných stezkách.

Sdílet článek