Pyje jsou všude!

Dobrý den, četla jsem si články od Martiny Pyje kolem nás, a zaujal mě měřič pyjatosti. Díky němu jsem zjistila, že pyje jsou úplně všude. Takže i přesto že jsem žena, tak mám na sobě hodně pyjů-nohy, ruky, prsty.. Potom když si jdu ráno otevřít okno, tak ta páčka má tvar pyje.

Nebo klika na dveřích, stromy jsou taky takový pyje. Když jsem jela autem do tunelu, tak to vypadalo jako pyj co jde do vaginy. Letadlo je taky takový pyj, a ještě to vypadá jako by z něho vytýkala mrdka když je za ním ta čára která vzniká aby bylo vidět kama to letadlo letělo. Taková jedna holka co sem píše, je taky pyjatá, protože má hlavu jako zadek a poblíž zadku bývá pyj. Nebo mobil, ten nějaký hloupý muž vymyslel tak, aby si ho mohli ženský strkat mezi nohy a vybrovat s ním. Ale to jim nevyšlo, protože feministky ho nechtějí mít špinavý, když se tam umývají jednou za 2 týdny. Nebo notebook je úplný pyj. Je na něm hodně takových filmů, kde si ženský (služky) nechají strkat pyj mezi nohy a ještě se u toho nechají natáčet. Nejhorší je velký pyj na Svobodáku v Brně, už se tam neukážu když jsem se ho tak lekla. Nebo tam jsou pyjovaté šaliny (to slovo je podobné se slovem šuliny=pyje), a ještě je v brně šalina, ve které prodávají pyjovaté pivo. Takže dvojité ponížení, ale to není nic proti tomu, co se mi stalo v pyjatém trolejbuse. Jedna ženská se ode ně otočila, a já jsem si myslela, že mi jen závidí sukni po prapra babičce, ale pak si ode mě stoupl ještě chlap a říkal mi že smrdím, ale to není pravda, koupu se pravidelně v modřicích v přítoku do čistírny každý týden! Občas tam najdu kartáček na zuby, tak si i vyčistím zuby a to jsem pak hvězda. To je tak nespravedlivé, když tady máme samé pyje a lidi, co se chovají jako burani. Už s tím paní Julie něco prosím udělejte, když jste tak uznávaná právnička.

 

JUDr. Julie dodává: Nemyslete si, že jsme nepoznaly, že to nemyslíte vážně. Článek zařazuji do sekce bez komentáře. Jen ať se lidé pobaví nad vaší hloupostí.

 

JUDr. Julie

23 comments

 1. Madam JUDr. Julie..feminismus je dle mého názoru správný,ale toto feminismus není! Feminismus byl na utvoření rovnopravnosti zen s muži,ale tahle stranka je jen kopa kecu..vy „feministky“ si neuvedomujete,ze zakazovanim dcerám holeni,myti,diety,cvičení,internet a dalsi svým dcerám nepomahate..delate z nich jen obeti šikany!Dite by melo dodržovat hygienu jinalůk tím podporujete nemoci! Zakázáním dceři internetovou komunikaci ji podporujete k osamoceni..Madam Julie.Dle mého názoru jste lhářka a titul,který užíváte není pravý..mate ho jen,aby vám ty zdeg******* zeny důvěřovali a zraly vše,co sem napíšete..tim ze z dcery udelate 100kilove,smrdute,nemyte a odpudive stvoreni ji zivot nezachranitr..nybrz znicite!V dnesni done he normal I,ze se divka chce libit chlapcum,proto dodrzuje hygienu,jidelnicek apod..Myslim si,ze tato stranka he jeden velky protest proto divci svobode!! Doufam,ze nebudete zbabela jako vzdy a odvazite se mi odpovedet 🙂 pokud be,budu to brat jako dukaz zbabelosti a hlouposti..ale za to vas tu kazdy pokazuje tak I tak 😉

 2. Ja si myslim ze to celkom vystihuje skutočnost. Muhahahahahahahaha

  Inak nasla som presne to co poukazuje na to ze tieto stranky su just a joke

  Články jsou čistě hypotetické a jejich podoba s realitou čistě náhodná.———-TotonajdetevpravidlaccNocoment——————-STOP—
  To viete musim to napisat po vasom ako pred x rokmi

  LOVE ,cink‘ 😛 STOOOOP

 3. [quote=Martina Long]A ještě bych ráda dodala, že ***iál Pyje kolem nás jsem nepsala já, ale má kolegyně Zuzanka Sieger!! vonhu, přestaň se začleňovat do naší party, dokud jsi pyjatý, nejde ti to.[/quote]

  Jak může mít taková k*undatá ***** jako ty za avatara Tarju???

 4. [quote=Boženka]Co to? Paní Jitko, vy s výrokem toho pyjatce souhlasíte? Že jste přijala zlé mužské vlny? Pravděpodobně vás už dostali! Rychle to odčiňte vyhozením hrsti hrachu na zeď! Jana je překrásná a na její úctyhodný věk vypadá opravdu zachovale![/quote]

  Zachovale?! Taková shnilá brambora?! :woohoo:

 5. [quote=panna Jana]Jsi zlej.[/quote]

  No ty krááávo, vy jste žena??!!!

 6. No jo Agresivita to je jeden z příznaků Motorový Hlavy 👿

 7. Prosím ? Boženko já se musím přiznat, že nevím o čem píšete. Nesmysl, mne nedostanou, jsou to muži a muži mají pyj a pyj je nehezký. Děkuji za vřelou radu. A pokud myslíte to, co jsem psala dolů, tak jsem chtěla, aby se ten pyjatec paní Janě omluvil.

 8. Co je to za hloupost ? Proč bych to dělala ? A nebuďte hrubý nebo dostanete lopatou po hlavě !

 9. Co to? Paní Jitko, vy s výrokem toho pyjatce souhlasíte? Že jste přijala zlé mužské vlny? Pravděpodobně vás už dostali! Rychle to odčiňte vyhozením hrsti hrachu na zeď! Jana je překrásná a na její úctyhodný věk vypadá opravdu zachovale!

 10. Proti feministce se dají dělat 2 věci: otevřít si na ni hubu nebo ji přejet autem. Buď ještě ráda, že zatím tu všichni volí možnost 1.

 11. Pokud vím, tak už se tu některý z diskutujících přiznal, že pod jménem Zuzana Sieger psal on 😀 (A ON teď myslím jako MUŽ)

 12. A ještě bych ráda dodala, že ***iál Pyje kolem nás jsem nepsala já, ale má kolegyně Zuzanka Sieger!! vonhu, přestaň se začleňovat do naší party, dokud jsi pyjatý, nejde ti to.

 13. [quote=LOBO]Tak to tam šoupni i "články" vulvatky Libuše která se za Martinu jen vydává. A víš co Julko? Dej do sekce bez komentáře všechno co kdy bylo zde zveřejněno a ty se tam taky odeber. 😛 [/quote] Já od tebe, DANE vonhu pyjatý, nikdy nepochopila, jak si můžeš vůči feministce otevřít hubu, co si to jako dovoluješ?

 14. Hoci článok je recesia, svojou podstatou poukazuje na hlúposť ľudí, ktorí hľadajú v bežných veciach úmysel podobať sa mužskému prirodzeniu. Čo je „voda na mlyn“ feministkám.

  Rovnako by potom muži-šovinisti nechceli jazdiť autami značky Renault? Alebo púšťať s deťmi šarkanov v klasickom kosoštvorcom tvare?

 15. [quote=ČutoraHlínyZHrobu]Seš ošklivá jak prdel.[/quote]

  Spíš vypadá jak pyj 😛

 16. Je to takový slabší a nedověděla jsem se nic novýho. Akorát tohle
  Taková jedna holka co sem píše, je taky pyjatá, protože má hlavu jako zadek a poblíž zadku bývá pyj.
  Kdo to asi je?

 17. Tak to tam šoupni i „články“ vulvatky Libuše která se za Martinu jen vydává. A víš co Julko? Dej do sekce bez komentáře všechno co kdy bylo zde zveřejněno a ty se tam taky odeber. 😛

Comments are closed.