Potřebuji poradit – žena v mužském těle

DOTAZ:

Drahá Julinko (doufám, že oslovení nevadí). Mám specifický problém, který hodlám v bližší době řešit. Je mi 32 let a jsem muž. Alespoň fyzicky. Ale necítím se tak. Já jsem žena. Duševně a chci být i fyzicky. Dříve mi stačila transexualita, ale chci aktivně jednat. Pro svůj lepší pocit i kvůli známým a přátelům, kteří mě sice tolerují, ale jsou z mé situace zmatení. Poraďte mi prosím, jak se mám z této situace dostat. Kterého doktora hledat, abych mohl jít na operaci a moci o sobě konečně mluvit v ženském rodě. A ještě jeden problém mám. Už dlouho přemýšlím jako žena- chci  se jmenovat Jaroslava, hrozně se mi to jméno líbí- a v důsledku toho jsem si uvědomil (mluvím o sobě v mužském rodě, aby jste nebyla zmatená), že jsem asi homosexuální. Jako žena žijící v těle muže mám tisíc a jeden důvod být muži znechucen. Jak by se k této situaci podle vás postavila má potencionální partnerka? Co byste na jejím místě dělala vy?
Jen chci dodat, paní doktorko, že Vás velmi obdivuji. Já víc než kterákoli žena (i víc než vy, bohužel) dokáži pochopit pravdivost Vašich slov a odsoudit nechutnosti, které mužské pohlaví dělá. Předem vám děkuji za odpověď, prosím, pomozte mi zbavit se toho odporného pyje.
Mnohokrát děkuji za vaši odbornou radu.

ODPOVĚĎ:

Z pohledu vaší partnerky bych se zachovala tak, abych vám situaci co nejvíce ulehčila. Partnerka je žena a i v jejím zájmu by mělo být, aby na světě bylo o jednu spořádanou ženu více – Vás. Vyhledat lékaře, který zákrok umožní nemusí být tak jednoduché. Je s podivem, že člověk si o vlastním těle nemůže rozhodovat a je nucen se podrobit spoustě zostuzujících zákroků a pak počkat na ortel komise, která rozhodne, jestli to co si myslíte a chcete je správné. Proto bych byla velice opatrná, kam se na pomoc obrátit. Jedním z řešení vaší zdánlivě bezvýchodné situace je podstoupit samoléčbu. Není na tom nic obtížného. Stačí mít sterilní nástroje, jehlu, nit a kuráž. Vy navíc máte chápající přítelkyni, to znamená, že máte skoro vyhráno a může vám například pomoci zachytit varlata před pádem na zem.

S pozdravem,
JUDr. Julie

130 comments

 1. [quote=Martina Long]Už jsi s tím polštářem i mulťákama trapný a až se bude hlasovat o tvé demokratické odstranění, budu jednoznačně pro![/quote]
  A až se bude hlasovat o tvé demokratické odstranění budou pro všichni.

 2. [quote=Viktorie Brázdová][quote=panna Jana]Ahoj Jaroslave,

  já myslím že stačí když ten pyj nějak skryjete abyste sám nevěděl že tam je a časem na něj zapomenete. Když si třeba koupíte koblihy tak je dostanete v sáčku, tak ty koblihy snězte nebo je vyhoďte a ten sáček přetáhněte přes penis. Nejsem na tohle odbornice, ale co jsem viděla na obrázku tak by mělo normálně jít ten pytlík uvázat kolem penisu.

  Tak bude bránit výhledu a časem zapomenete že nějaký penis máte. Budete se tak cítit skoro jako žena.

  Navíc je to mnohem levnější než operace (místo koblih můžete koupit třeba rohlíky, aby to bylo ještě levnější), takže ušetříte a zbyde vám na dárky nebo na jídlo.

  panna Jana, 37 let[/quote]

  Už sis někdy zkoušela zakrýt "rodidlo" pytlíkem na koblihy a pak zapomenout, že tam nějaký máš? :silly: …jestli ano, pak je tvůj nápad jednoduše geniální! :woohoo: [/quote]

  Je to tak IQ < 80 : Nižší stupeň mentální retardace. S problémy zvládne základní školu, úspěšný v zvláštní škole

 3. Paní Julie, nechci Vám nijak vyvracet Vaše přesvědčení, ale byla-li byste tak vzdělaná, že byste dosáhla až na titul JUDr. pak byste věděla, že pokud by si muž doma (ačkoliv by měl sterilní nástroje) provel takovouto operaci, na místě by vykrvácel.

 4. [quote=panna Jana]Ahoj Jaroslave,

  já myslím že stačí když ten pyj nějak skryjete abyste sám nevěděl že tam je a časem na něj zapomenete. Když si třeba koupíte koblihy tak je dostanete v sáčku, tak ty koblihy snězte nebo je vyhoďte a ten sáček přetáhněte přes penis. Nejsem na tohle odbornice, ale co jsem viděla na obrázku tak by mělo normálně jít ten pytlík uvázat kolem penisu.

  Tak bude bránit výhledu a časem zapomenete že nějaký penis máte. Budete se tak cítit skoro jako žena.

  Navíc je to mnohem levnější než operace (místo koblih můžete koupit třeba rohlíky, aby to bylo ještě levnější), takže ušetříte a zbyde vám na dárky nebo na jídlo.

  panna Jana, 37 let[/quote]

  Už sis někdy zkoušela zakrýt "rodidlo" pytlíkem na koblihy a pak zapomenout, že tam nějaký máš? :silly: …jestli ano, pak je tvůj nápad jednoduše geniální! :woohoo:

 5. [quote=panna Jana]Já nevím jak už jsem psala tak nejsem odbornice na penisy, protože jsem penis viděla jen na obrázku. I když si někdy o penisech tajně čtu.

  Napadlo mě ale že by se ten problém s močením mohl vyřešit tím, že by si muž udělal do toho pytlíku dírku. Tak by normálně močil do pytle a z něj by to vytékalo do záchodu nebo jinam.

  A u močení snad na ten penis nemusí koukat. Já když čůrám tak se taky nedívám na to rodidlo (ani na něj nesahám).[/quote]

  Tajně čteš? Lidi pozor, už ji přepadá puberta :woohoo: :whistle:

 6. Nechápu, proč té ********* vykáš a ještě k tomu s velkým V. B)

 7. Ale vyjadřování mimo téma není pravidly zakázáno, je naopak vyžadováno:
  [quote]Pravidla diskuze u článků:
  1. nesouvisí s článkem.
  2. jsou vulgární nebo urážlivé.
  3. obsahují odkaz na nevhodné stránky.
  4. urážejí nebo zesměšňují tyto stránky, feministky nebo feminismus.
  5. označují tyto stránky za recesi, ****, ****, formu výdělku a podobně.
  6. Označují článek za **** (netýká se článků, které jsou jako **** označeny).
  7. označují článek za nesmysl, aniž by uváděly důvod tohoto tvrzení.
  8. se dotazují na důvod smazání některého příspěvku.
  9. poukazují na ******u na těchto stránkách.
  10. jsou duplicitní.
  Tato pravidla platí i pro nick s výjimkou bodů 1 a 10.[/quote]
  Tak nemel.
  PS.: Za „téma“ považuju článek, tedy bod 1.

 8. A pořád mi dlužíte vysvětlení, proč některé komentáře mažete a některé ne.

 9. Je ubohé, že někdo, kdo ani není svéprávný, se brání idiotským "o tom vy nerozhodujete" 🙂 Vidět Vás naživo, s chutí bych Vám plivl do tváře. Ostatně, na co jiného je Vám hlava, když evidentně ne na myšlení?

 10. [size=medium][color=red]A Vy si dejte pozor, aby vâm někdo nevylil vulvu sádrou! Jistě mě chápete.[/color][/size]

 11. Jestli ona s její inteligencí vůbec zvládla Mass Effect nainstalovat, tak já jsem král Velké Británie.

 12. Přesně tak. Takže pokud ostatní komentáře od tématu (které nějakou záhadnou příčinou nemažete) nevidíte, pak je Vaše IQ na velmi nízké úrovni nebo jste neuvěřitelně zaslepená. Ani v jednom z případů Vám není co závidět.

  Nějakými pravidly se laskavě neohánějte – v žádném případě neomlouvají Vaše nelogické chování, nad kterým by si i pětileté dítě ťukalo na čelo. Naštěstí jsem rád za značnou neoblíbenost (maximálně oblíbenost kvůli zábavě) této stránky, protože ač velmi slabé, přinejmenším to dokazuje, že ještě něco je v dnešní době v pořádku.

 13. [color=green]Kvantový Převaděč?

  To už paříš i Mass E[/color]ffect?

 14. Pokud byste mazala vše co nesouvísí s tématem, musela byste vymazat 99,9% komentářů a to včetně komentářů vašich femokovských kolegyň.

 15. Nic se mazat nebude, pokud se budete vyjadřovat k tématu. Laskavě si nastudujte pravidla tohoto magazínu.

 16. Jak chcete, Julie, klidně si dál mažte moje komentáře. Nic se tím nezmění na faktu, že Váš titul je smyšlený a že mám pravdu já.

 17. [color=green]Ignorovat jej a myslet si svoje. A nebo jej slušně a a***tivně poslat tam kam slunce nesvítí. A ne se uchýlit k nízkému a mrzkému nadávání a tak ponižovat i sebe – mimo jiné věci[/color]

 18. Jaká jsem měla být, když je někdo tak mimořádně hloupý a ještě na základě té své hlouposti někomu nadává?

 19. [color=green]Asi to bude tím, že si byla sprostá…[/color]

 20. Ale jo, záporný body a přitom mám pravdu. Je hezký sledovat tu vaši zaujatost.

 21. N*e*j*v*t*i*p*n*ě*j*š*í je, že k takové situaci nikdy nedojde, protože než by mělo dojít k nějaké Vámi řízené akci, to už se spíš ukáže, že jste ve skutečnosti adolescenti, který si tento web založili pro zábavu (nebo velmi zakomplexované pubeerťačky).

 22. Nemusela si psát tak dlouhý příspěvek, žaboksichte. Stačilo napsat Bla Bla Bla.

 23. [quote=Martina Long]Sklapni, vonhu pyjatý.[/quote]

  Víte co? Já se taky přidám. Už jsem se svými (pozor, mužskými) kolegy vsadil, že docílím toho, abyste mě označila za dalšího Vonha pyjatého. To by nemělo být tak těžké, vzhledem k tomu, jak moc jste paranoidní a aspoň zde na webu schizofrenická. Mohl bych to vytušit z toho, že Vás nějakým způsobem týral Váš otec, nebo Váš děda, Váš učitel, nebo kdo já vím. Každopádně bych vám doporučil ozdravný pobyt v bohnickém sanatoriu, kde se léčí i vážnější případy, jako třeba Ježíšové, Napoleoni, Lincolnové, Klausové, Prý Feministky…

  Dr. Jano? Mohl bych prosím vědět, jaký to máte přesně titul, kde jste byla na škole a kde na praxi, že tu doporučujete sebekastraci a odříznutí penisu? V žádné době a na žádném místě na planetě by to zdravě smýšlející lékař nedovolil. Jste zřejmě zralá na odpočinek. Doporučuji už zmíněný Bohnický ústav.

  Pane Jaroslav/Paní Jaroslavo. Vám doporučuji pravidelné docházky za psychologem/psycholožkou. Nikoliv kvůli vaší transsexualitě (Pozor: chyba. Jak jste se zmínil/a o převlékání do oblečení typického pro opačné pohlaví – zpravidla ženské- to je Transvestitismus), ale kvůli vyhledávání pomoci od lidí, kteří očividně trpí zjevnou psychickou poruchou. Už kvůli vám doufám, že jejich rady nevezmete v úvahu a budete takovéto lidi dále ignorovat. Pokud stále cítíte nutkání je poslechnout, mohu vám doporučit a sjednat schůzku s mým kolegou a dobrým přítelem.

  Pokud bude některá z feministek chtít, klidně smluvím i schůzi jim. Nemusí se bát. Je věrný své ženě a v práci je více asexuální, než gynekolog.

 24. [color=red][size=medium]Ten syn, to je taky bulánek? A není to E.A.P.? A jakou má barvu jeho peří? Jaký má sýpek? Trochu nám ho popiš.[/size][/color]

 25. Já bych té služeně ještě jednou odvykládala odstrašující případ, jak to dopadlo s mým synem, když jsem ho nechala volného. Onaneval i pod katedrou ve škole, teď je z něj troska.

 26. Mluvíš z cesty. Uděluji ti trestný bod za hloupost.

 27. Syna není možné nijak vychovávat, pokud nenosí pás cudnosti. POkud nedoložíte důkaz potvrzující jeho umístění na těle vašeho syna, budu muset kontaktovat odbor sociální péče a zařídit, aby váš syn byl zabaven a převychován. Společnost nepotřebuje další znásilňovače a zloděje.

 28. Mluvíte z cesty. Raději jděte do přírody naslouchat ptačímu zpěvu.

 29. Pokud se neodklidíš po blokaci IP adresy, můžeme ti pomocí kvantového převaděče zaslat virus, který způsobí výboj z počítače, který ti usmaží pyj.

 30. Brzy nebudeš vidět vůbec nic. Postarám se o to, aby tvé oči byly vypíchnuty.

 31. Zábavné slyšet něco takového od osoby, která nám svou tvář vůbec neukázala.

 32. Teď si vyskakuješ, ale budeme to my, kdo se bude smát naposled, až budeš nalezen nehybný v křesle s tím svým ohavným pyjem v ruce.

 33. V případě potřeby lze využít i jiných donucovacích prostředků. Být tebou, začala bych se loučit s tvým pyjem. Někdo by ti na něj mohl náhodou nalít hrstku Sava. Jistě mě chápete.

 34. krista zalez uz stim hnusnym pojebanym ksichtom dakam do**** je mi steba spatne…

 35. [quote=Martina Long]Tohle odvoláš vonhu pyjatý, nebo tě trest nemine![/quote]
  Dávejte si pozor, femi-bojovnice Martina bude útočit trestnýma bodama…

 36. To je jen tvoje utkvělá představa. Ve skutečnosti se tě nikdo nechce dotknout ani rezavou tyčí.

 37. Mě právě chtějí všichni pyjatci znásilnit!

 38. Vážně, tak to už chápu, proč se s tebou nikdo nechce vyspat.

 39. Utírat se nemusí, genitálie jsou samočistící.

 40. Tady šlo ale o to, že když bude mít nasazený ten pytlík, tak zapomene na to, že má penis. V tom mu ta tvoje „rada“ rozhodně nepomůže.
  PS: Ty nešaháš na svoje „rodidlo“? A jak se utíráš?

 41. Já nevím jak už jsem psala tak nejsem odbornice na penisy, protože jsem penis viděla jen na obrázku. I když si někdy o penisech tajně čtu.

  Napadlo mě ale že by se ten problém s močením mohl vyřešit tím, že by si muž udělal do toho pytlíku dírku. Tak by normálně močil do pytle a z něj by to vytékalo do záchodu nebo jinam.

  A u močení snad na ten penis nemusí koukat. Já když čůrám tak se taky nedívám na to rodidlo (ani na něj nesahám).

 42. Prečo sa ma zriekaš mama?A vlastne dobre,takú pi.č..u za mamu 😀

 43. [quote=Martina Long]Jsem teprve v pátém měsíci a dcera to bude na 99%![/quote]

  spíš to bude kluk nebo potrat….jinak to nevidim 😀

 44. co to je dopi*či za úchylku…..všechno bys házela do řeky tvl…se tam hod sama když seš tak chytrá

 45. Ale když to bude bulánek a ještě k tomu E.A.P., bude jen otázkou času, kdy Martina podlehne.

 46. [size=medium][color=red]Von_h není můj manžel, NIKDY bych nikoho nekastrovala. Jen vidím, že ve výchově syna budeme muset zapůsobit, aby se nedal dohromady s psychopatkou, jako je Martina Longová.[/color][/size]

 47. A co když má růžovou barvu ten polštář? a tak si myslí že to bude holka :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 48. Jsem sijistá, že ostatní budou taky hlasovat pro. A hlasy pyjatců se nulujou, jen abys věděl.

 49. Vzhledem k tomu že mě odsud nemáte odstranit, je mi to úplně jedno.

 50. Už jsi s tím polštářem i mulťákama trapný a až se bude hlasovat o tvé demokratické odstranění, budu jednoznačně pro!

 51. Vykastruj radši svojeho syna a manžela vonha, prokážeš světu službu, služeno hamedná!

 52. Jsem teprve v pátém měsíci a dcera to bude na 99%!

 53. Zdravim,
  transsexualita je nemoc, ktera se da lecit operaci. Doporucuji vam sverit se instituci, ktera s lidmi jako pracuje. Pokud vam vsak operaci neumozni, doporucuji pyj uriznout a hodit do reky. Pak zacnete brat hormonalni antikoncepci vasi manzelky, aby vam narostla prsa a zmenil se vam hlas. Pak si na matrice date zmenit jmeno. Je to jednoduche a vy budete stastna.

 54. Martina Long dneska šťastne porodila dvojčatá – chlapca a nádherný vankúš…keď zistila,že je to chlapec,totálne jej preplo a momentálne je prilepená na stenu izolačkou a spútaná kazajkou

 55. [quote=Martina Long]Jistě, není tam polštář, je to má dcera.[/quote]

  [size=medium][color=red]Martino, buď opatrná, aby ten tvůj polštářek nebyl bulánek, jistě by tě rád zabil!![/color][/size] 😯 🙁

 56. Paní Libuše,
  naneštěstí, tedy vlastně naštěstí, vy rozhodně spasení dojdete… Spase vás stádo krav, protože i tento ušlechtilý skot by se styděl za takovou hloupost, jakou jste tu vyplodila… Velmi jsem se pobavil nad vaším tvrzením, že můžete kvalifikovaně poradit, vzhledem k tomu, co jste tu napsala, jste asi opravdu plně kvalifikovaná poblázněná bába, která se nejspíš nějakou náhodou dostala na počítač s přístupem na internet. Pro bezpečnost ostatních lidí vám doporučuji se znovu zavřít do polstrované cely, nechat si zapnout svěrací kazajku a do úst vložit roubík. Mimochodem, když se tu tak oháníte solí, zkuste si tu sůl nejdříve nasypat na vaši vagínu, když jste tak blbá a radíte to ostatním.

 57. Ach jo, čekal sem že prášky už ti konečně zabraly, ale pořád nic. Mimochodem, pojmenovávat polštář je trochu ujeté.

 58. Len útoč ďalej z poza počítača,naše légie pevne stoja a sú odhodlané.
  Podporuje nás aj Rímsky cár a jeho armáda,toť na našu odvetu.

 59. Ste normální ? proboha lidi ?????? To co máte na světě nejdražši je vaše zdravi a rodina vám bych nesvěřil ani jedno ! ,, brčko ,,

 60. Raději se vrať ke svým počítačovovým hrám, masturbante, a přenech důležité věci dospělým.

 61. No ty jsi bl.bá :woohoo: Takovou kravinu můžeš vymyslet jedině ty.

 62. Jedině tak. Ale na to už musí být velká duševní choroba, aby to vyvolalo tyhle asociace :woohoo:

 63. Feministky zničíme,teda aspoň toto miestne zhromaždenie,čo im robí hanbu.Prišijeme im penisy na čelo aby boli dokonca života potrestané,a ruky nebudú môcť dať nad bradu.Jedenie nejako dorešieme.
  Hawk,dohovoril Najmocnejší muž na planéte.

 64. Drahý Jaroslave,
  děkuji za projevenou důvěru v náš internet. Díky svému odbornému vzdělání v mnoha oborech se domnívám, že vám mohu kvalifikovaně poradit, jak vaši situaci řešit. Především vás musím politovat – narodit se jako přislušník nižší rasy musí být potupa. zvláště když vám všude překáží ten podélný výčnělek v rozkroku. Pokud chcete dojít spasení, musíte se ho zbavit. Navrhuji jednoduchý chirurgický zákrok, který zvládnete doma sám. Pomocí ostrého kuchyňského nože si odřízněte veškeré přebytečné části těla – tedy pyj a varlata. Po odříznutí je vyhoďte do bioodpadu nebo do spalovny, abyste neměl nutkání si obojí později znovu přišít. Vzniklou ránu zakápněte desinfekcí – pokud nemáte, můžete využít kuchyňskou sůl, která má podobné účinky. Až rána začne mokvat, tak ji sešijte za pomocí jehly a nitě – s šitím vám může pomoci žena, ta je v něm většinou zběhlejší. Nezapomeňte také, že budete muset močit. Proto si vezměte brčko a vložte ho do rány tak, aby navazovalo na konec močové trubice. Zajistěte brčko před vypadnutím a je hotovo. Svět je o jednoho zodpovědného muže bohatší.

 65. Jsem v pátém měsíci, příští středu jdu na kon****u, vonhu pyjatý. Děkuji o projevený zájem, ale ještě by bylo fajn, kdybys dceru oslovoval jménem, bude to Boženka.

 66. Má otevřenou pusu aby mu tam někdo dal pyj, nebo už fakt nevim :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 67. No to je zase nápad. A nenapadlo tě náhodou, že ten muž by musel několikrát denně jít na záchod? To to má taky dělat přes sáček? Nehledě na to, že vždycky když uvidí ten sáček, tak si vzpomene, proč ho tam má, takže rozhodně by na svůj penis nemohl ani náhodou zapomenout.
  Možná by to chtělo víc používat tu kedlubnu, co máš na krku.

 68. Ahoj Jaroslave,

  já myslím že stačí když ten pyj nějak skryjete abyste sám nevěděl že tam je a časem na něj zapomenete. Když si třeba koupíte koblihy tak je dostanete v sáčku, tak ty koblihy snězte nebo je vyhoďte a ten sáček přetáhněte přes penis. Nejsem na tohle odbornice, ale co jsem viděla na obrázku tak by mělo normálně jít ten pytlík uvázat kolem penisu.

  Tak bude bránit výhledu a časem zapomenete že nějaký penis máte. Budete se tak cítit skoro jako žena.

  Navíc je to mnohem levnější než operace (místo koblih můžete koupit třeba rohlíky, aby to bylo ještě levnější), takže ušetříte a zbyde vám na dárky nebo na jídlo.

  panna Jana, 37 let

 69. Škoda že femky neznají ironii. To by pak ten příspěvek možná pochopily trochu jinak a nedělaly by tu ze sebe ještě větší hlupačky než jsou. Mimochodem, co dĚlá polštář ? Už ti ho doktoři vzali, nebo ještě pořád trpíš představou že jsi těhotná ?

 70. škoda že femky nechápou sarkasmus :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 71. Přesně tak. Ale vonhu, přestaň tu dávat ty pyjaté smajlíky, nehodí se to, je to vážná věc. No, škoda, že ses přávě prořekl.

 72. Ne ne, Von_H používá pyjaté proxy ***very a by to vypadalo, že sem chodí z více počítačů. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 73. Onanovat? Hloupost, dívky neonanují, protože jsou slušné!

 74. člověče nějak neumíš počítat skutečně je to 7 mld

 75. [quote=Julie]Ano, to je 7 mld varlat.[/quote]
  14 mld – témeř každý muž má totiž dvě…
  …opět se zde ukázala nesouhra feministek, Longová přece hlásá, že téměř všichni muži až na posledního – von_h, jsou už vykastrovaní a vy píšete zase opak…
  Ale to je jedno.
  [b][color=black][size=medium]Martině: [/size][/color][/b] Podívejte se na seznam hostů, zjistíte, že je připojeno více lidí a i více přihlášených účtů – napříkald já, Solomon Cinqresh, Overlord, LOBO a další "von_h účty, jak nám říkáte – kdybyste byla alespon trochu chytrá, napadlo by vás, že každý ten účet, když sme přihlášení naráz (což hodněkrát jsme) musí mít jinou IP adresu, takže je jasné, že je to více lidí… protože, kdyby ne, tak to znamená, že Von_h ovládá přes 30 počítačů, což by vyvracelo vaši tezi, že muži jsou neschopní a nevýkonní…

 76. tak to napiš normálně a pro důraznost za větu dej pár vykřičníků….teda pokud víš co to je a pokud jo i doufám že i víš jak se napíše

 77. Drahá Jaroslavo, (nebo spíše Jaroslave?!) To že jsi se odhodlal napsat na tuto stránku a ptát se zdejších „expertek“ zejména někoho, kdo si právnický doktorát přivlastňuje neprávem, mě přivádí k první otázce, která z toho vyplývá… A to: zkoušel jste hledat odbornou pomoc u Psychiatra? Možná by vám pomohl s vaším problémem… Buď by se zjistilo že žena ve skutečnosti nejste a pokud jste, tak vás jistě nasměruje správným směrem.
  Dále apeluji na váš zdraví rozum. Žádné samolékařské zákroky doma rozhodně nedělejte, mohl by jste si velmi ublížit, to, čeho chcete dosáhnout je v rukou kvalitních chirurgů.
  Pro paní Matrinu Long: vám bych rovněž doporučil vyhledat odbornou pomoc psychiatra (ve vašem případě psychiatričky) zdá se, že máte velké sklony k sadismu a nemalé mezery ve vzdělání. Nejspíše jste chyběla na hodinách lidské anatomie, kde by jste se dozvěděla že v intimních oblastech (je jedno jestli muže nebo ženy) je vysoká koncentrace různých žil a tepen. Víte vy jak zastavit tepenné krvácení? Ledem a náplastí rozhodně ne!

 78. Najít nějakou feministku,stačilo by a nechtěný úd do úst, vložit jí. Sama od nechtěného údu, následně dopomůže vám.

 79. ale už t není co to bejvalo…asi to je tim tlakem co ne ně vyvýjej fanoušci….jako aby byly další a další debilní krcy a oni se jim snaží vyhovět no a pak se tomu videu nedá ten potřebnej čas a pak to je takový trochu vosuchlý takový nedotáhnutý do konce

 80. Náhodou debilní kecy psů byly dobrý

 81. tvl to už je fakt nějaká úchylka….to je hned za všim č*urák varlata strkání předmětů do p*iče….už to není ****ný julčo

 82. tebe se nikdo na nic neptal….to že překrucujete odpovědi vy neznamená že já k*urva nesmim… takže zas klídek jo….di si dát ledovou sprchu at se ti zklidní hormonální část nebo si di za***** to je uplně jedno ale to š*ukání by ti pomohlo víc….ale kde najít de*bila kterej by ti vyš*ukal mozek z hlavy?? takovej sebevrah snad ani není

 83. Naučte se chápat strukturu příspěvků a odpovědí.

 84. Víš, každý počítačům rozumí víc než ty… :whistle: A navíc, neměla bys nechat aplikovat do tvé dělohy kameru, jestli náhodou tvé polštářové dítě v břiše neonanuje? :whistle: To přece feministky dělají ne? :whistle: A paní Julie, to jste opravdu tak moc p.i.t.o.m.á? Aby si uřízl svůj p.e.n.i.s sám? Opravdu? Bože, vy jste ale k.r.á.v.a… Všechny „feministky“ na této sránce dělají ostudu PRAVÝM feministkám ze 19. a 20. století… :angry: [color=aqua][/color]

 85. pouč mě ….mě zajmá co za blemc zase vypustíš….btw já vždycky myslel že CL je takový to chytrý čudlídko na psaní velikananáckých písmenek

 86. na světě je 7 mld. lidí, určitě tu hlášku používá i někdo jiný než von_h, že martib.lbko ***atá?

 87. Nikdo jiný tohle nepoužívá, že, vonhu pyjatý?

 88. Teď ses prozradil, pyjatče! Hláška „už zse blouzníš“ patří vonhovi. Já to věděla, teď už se z toho nevykroutíš, vonhu pyjatý.

 89. MARTI***** popros sestru ať ti dá zase injekci nějakého sedativa už zase blouznííš

 90. Copak nevidíš, že už tu klávesu paní LODYHA zmáčkla, vonhu pyjatý? Víš vůbec, co to je CAPS LOCK? Vůbec počítačům nerozumíš.

 91. Naco jehlu a nit? Stačí jen ostrý nůž, led a náplast.

 92. [i]Vy navíc máte chápající přítelkyni, to znamená, že máte skoro vyhráno a může vám například pomoci zachytit varlata před pádem na zem.[/i]
  Tak tohle mě fakt rozesmálo. Bravo, Julčo. Ty prostě víš, jak pobavit :woohoo:

 93. Julie, ty *****, přestaň mi tu mazat příspěvky.

 94. správně….julča je hňup ….btw mám takovou radu….skus zmačknou takovou klávesu na kterej je napsáno caps lock ju??

 95. no to nene 😀 ….tohle je dost blbej fór….asi tak blbej jako nový debilní kecy psů

 96. Tohle je …..

  Příspěvek editován pro porušení pravidel.
  JUDr. Julie

 97. Jenom pitomej fór, jak si z Juliána udělat prču.

Comments are closed.