Půjčujte si s rozvahou!

půjčky bez doložení příjmů

Tisíce lidí si denně vyřizují půjčky u bank a ostatních subjektů, které k těmto účelům mají oprávnění. Vzít si úvěr je v podstatě jednoduchou záležitostí, jež je však obestřena množstvím skrytých poplatků a nesnázemi, s nimiž se během splácení můžete setkat. Velmi často navíc narazíte na problém týkající se nedostatků faktů, které by poskytovatelé půjček přesvědčili, že jste schopni danou částku řádně splácet.

Úvěry se dnes zdaleka nevztahují pouze na stavbu objektů nebo koupi nemovitostí. Pro nedostatek financí si lidé půjčují peníze na nové auto, vánoční dárky nebo dovolenou či svatbu. Spotřebitelská půjčka je lákadlem mnohých rodin a živnostníků, kteří hledají subjekt s ideálními podmínkami pro zajištění a následné splácení dohodnuté sumy.

Nový zákon o spotřebitelském úvěru a jeho dopady

Na konci minulého roku vstoupil v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru, který s sebou nese mnoho změn pro stávající poskytovatelé nebankovních půjček. Česká národní banka udělí licenci pouze těm, jež prokážou vstupní kapitál ve výši 20 miliónů korun. Banka se dále bude zabývat způsobilostí a morální bezúhonností subjektů. Výše spotřebitelského úvěru musí být uzpůsobena objektivním finančním možnostem klienta. S těmito změnami souvisí vysoký stupeň regulace poskytovatelů především z řad nebankovních subjektů, které mnohdy nejsou schopny přísná kritéria splnit. Zákon se tak aktuálně podílí na rapidním snížení registrovaných poskytovatelů spotřebitelských půjček. Novela má znemožnit podnikání neférovým subjektům, ti jsou mezi klienty známým jako lichváři.

Spolehlivé informace prostřednictvím srovnávače

Pakliže uvažujete o zapůjčení financí a s tím souvisejících splátek, využijte osvědčeného internetového srovnávače, který vám poskytne spolehlivé informace o získání nejvýhodnější nebankovní půjčky. Na stránkách www.spocitat-pujcku.cz budete odkázáni na řadu poskytovatelů schopných i poskytnutí půjčky bez doložení příjmu. Stále najdete také zprostředkovatele, kteří vám finance zapůjčí, aniž by kontrolovali záznam v registru dlužníků. Na výše uvedených stránkách však najdete i poctivé nebankovní poskytovatelé půjčky bez registru.

Rychle a jednoduše si spočítáte nejvýhodnější půjčku, ihned dostanete informace o výši a délce splátek a k dispozici máte detailní porovnání jednotlivých poskytovatelů a jimi nabízených podmínek spotřebitelského úvěru. Unikátní kalkulačka je vaším spojencem při získání výhodné a okamžité půjčky bez nutnosti časových prodlev, kterým byste byli vystaveni u bankovních institucí. Nebankovní půjčka je navíc řešením v případě, že si již u banky úvěr vzít nemůžete.

Informujte se před uzavřením půjčky

Nenechte se oklamat polovičními informacemi, které získáte na mnoha neprofesionálních internetových portálech. Ve finále byste se dostali třeba do velkých finančních problémů, z nichž nevede snadná cesta. Využijte seriozních srovnávačů s okamžitou dostupností všech potřebných údajů týkajících se spotřebitelského úvěru. Mimo jiné se seznámíte s dosud nejasnými finančními pojmy, aktuálními články týkajícími se dané problematiky i recenzemi od uživatelů.