Profesionální péče o váš chrup

dentální hygiena Praha

Kvalita a stav chrupu zdaleka neodpovídá pouze genetickým dispozicím, což si mnoho pacientů stále mylně myslí. Odráží především péči, kterou mu věnujeme my a náš ošetřující zubní lékař. Prevence a pravidelné návštěvy zubní kliniky výrazně přispívají k dlouhodobě zdravé a silné dentici.

Zářícího úsměvu, neporušených dásní a zubů dosáhnete jedině ve spolupráci s profesionálním zubařem, který se pravidelně vzdělává v nových postupech a moderních materiálech. Komplexně zaměřenou a vysoce kvalitní péči nabízí zubní ordinace Praha. Můžete se spolehnout na důkladnou vstupní prohlídku a následné precizní ošetření nejen dospělých, ale také vašich dětí.

Kvalitní a nadstandardní péče pro celou rodinu

V přátelském a útulném prostředí se vám ochotně věnuje tým odborníků, poskytující služby základního i nadstandardního charakteru na nejvyšší úrovni. Veškeré procedury probíhají na základě předchozí konzultace s pacientem s důrazem na dodržení podmínek vedoucích k zachování bezbolestného a efektivního ošetření. Zubař Praha má k dispozici nejnovější diagnostické přístroje, včetně luxusního mikroskopického zařízení odhalujícího sebemenší nedostatky v dutině ústní.

V případě ztráty zubu nebo nestabilní zubní náhrady zhotoví lékař plnohodnotné a komfortní zubní implantáty, které v krátkém čase zavede do čelistní kosti. Implantáty jsou též originálním a pevným řešeným za snímací protézu, která pacienty mnohdy tlačí nebo vypadává.

Oslňte úsměvem!

Dentální hygiena Praha neodmyslitelně patří do systému komplexní péče, kde vás vyškolený odborník seznámí s přesnými metodami čištění zubů, používáním vhodným kartáčků a především precizní péči o mezizubní prostory, jejichž nedostatečná očista je nejčastějším důvodem vzniku zubního kazu a paradentózy!

Toužíte-li po skutečně skvostně bílém chrupu, lze podstoupit bělení zubů Praha. Šetrné a bezpečné prostředky zesvětlí vaše zuby viditelně během několika dnů. Jednoduchou proceduru je možné vykonat přímo v ordinaci nebo využít speciálních chráničů s gelem v domácím prostředí.