Prožij venkovní únikovou hru

Kletba Vyšehradu

Kdo rozhoduje o tom, jestli se budeš dnes nudit, nebo se parádně bavit? Každý je strůjcem svého štěstí, tak se rozhodni, že právě nyní prožiješ něco dosud nepoznaného. Stačí se zapojit do některé únikovky v Praze.

Úniková hra jako způsob otestování schopností

Zábava dostává v lidském životě stále větší prostor. Proč se neradovat z toho, jaké schopnosti odhalíte v situacích, v jakých jste se dosud nikdy neocitli? Volný čas stále více vyplňují únikovky Praha. Podaří se i tobě sehnat spoluhráče, kteří se s tebou doberou cíli, jakmile splníte všechny hádanky? K výhodám patří, že když porovnáte klasické únikovky Praha s těmi navigovanými pomocí mobilní aplikace, můžete zvolit libovolný počet hráčů místo maximálně pěti. O termínu realizace a o startu rozhodujete sami.

Kdo se bojí, nesmí na Vyšehrad

Venkovní úniková hra je způsobem, jak si otestovat svoje schopnosti. Možná se ve vás probudí odvážný jedinec, ale může to být i naopak. Úniková hra Praha přímo vyzývá k plnění tajemných úkolů. Kletba Vyšehradu se točí okolo nevysvětlitelných jevů, které přilákaly na toto místo dva bratry. Pouze jeden z nich je dosud naživu. Vy odhalíte, co se stalo s tím druhým. Ne, nepůjde o žádnou procházku růžovou zahradou, ale o dost strašidelnou výpravu. Do cíle se dostanete po vyřešení hádanek. Pokud dojde k tomu, že si nebudete vědět rady, vyzkoušejte některou z nápověd. Ovšem tato pomoc vám přistrčí trestný čas navíc. Vy vše musíte zvládnout v co nejkratším čase! Ani úniková hra Asasín se nezalíbí slabým povahám, vždyť se na několik hodin stanete členem tajemného cechu zabijáků. Pokusíte se splnit velice nebezpečný úkol. Jednoduše se ocitnete ve středověkém městě, kde se pohybují nebezpeční zbrojnoši, tajemní alchymisté a hrdlořezové. Procvičíte si své logické uvažování, hbitost, bystrost a orientaci.