Nebaví vás nekonečné hodiny práce v kuchyni? Víme, jak si vše usnadníte

Člověk nemusí být zrovna profesionální kuchař, aby trávil desítky hodin měsíčně v kuchyni. Bohatě postačí neustálé vaření pro několikačlennou rodinu, abyste zažili pořádnou dřinu. Přesně proto přichází na trh celá řada šikovných pomůcek, s jejichž pomocí ušetříte nejen čas, ale i peníze a hlavně své nervy. Co vám rozhodně nesmí doma chybět? 

Jednoduché vaření příloh 

Jednou z nejoblíbenějších příloh je rýže, přičemž se není čemu divit. Je totiž velmi levná, plná zdravých živin a hodí se téměř ke všem pokrmům. Pokud vás nebaví její složité vaření v hrnci, pořiďte si speciální rýžovar. Ten dokonale zpracuje danou surovinu, a to bez připálení nebo nepříjemného pěnění. Zároveň si sám určí ideální množství vody a ušetří spoustu energie. 

Připravte se na léto 

Letní období je jako stvořené k vychutnávání zmrzliny, ledových koktejlů i ochucených sorbetů. Ruční příprava daných pochoutek je velmi složitá a umí pěkně zaneřádit kuchyň. Přesně proto nesmíte zapomínat na kvalitní zmrzlinovač. Zmíněný vynález dokáže hravě vytvořit dokonalý pokrm. Stačí pouhých několik stisknutí tlačítka a máte hotovo. 

Nezapomeňte na kávu 

Během teplých dní vyráží rodiny na nejrůznější výlety po okolí. Jestli si chcete dopřát pořádnou dávku energie, nezapomeňte si přibalit chutnou kávu. K tomu skvěle poslouží dvouvrstvý vakuový termohrnek. Díky nerezovému provedení a špičkovému těsnění udrží nápoj dlouho teplý. Objem 0,4 litru bohatě postačí. 

Seznamte se s Tescomou 

Jestli si chcete opravdu usnadnit práci s poctivými pomůckami, nenechte si ujít nabídku oblíbeného dodavatele Tescoma. V jeho e-shopu si snadno objednáte jakékoliv položky. Velkou výhodou jsou časté slevové akce, během nichž pořídíte jednotlivé vynálezy klidně až o dvacet procent levněji.