Muže nahradí robotické sekačky a roboti na vynášení odpadků

Píše se rok 2016 a rovnoprávnost mezi muži a ženami vstupuje do nové fáze. Na trh totiž přicházejí robotičtí pomocníci, kteří bourají dosavadní rozdělení úkolů v domácnostech.

Potřebujeme ještě muže?

Moderní technologie hrají genderové vyváženosti slušně do karet. Příkladem za všechny jsou automatické sekačky Honda Miimo. Extrémně tichý zahradník, který vaši zahrádku poseká bez doprošování i v noci. Také jeho výkon je o poznání větší, než u většiny mužů. Robotická sekačka vydrží sekat až 90 minut v kuse a pak se bez funění dojede sama dobít.

Konec obavám, že zahradník místo práce zmizí otevřenou brankou ze zahrady a bude za rohem usrkávat s kamarády pivo. Kolem trávníku bude totiž pod drny ukrytý jemný drátek, který vymezí prostor, po kterém se váš nový pomocník bude pohybovat.

Miímo se nenaštve a nezabije vás

Váš nový kámoš Honda miímo se na vás nikdy nebude zlobit. Pracovat bude bez řečí i ve větru, a kdyby se na vás přece jen chtěl naštvat a ublížit vám, prostě to nejde. Sekací nože se zastaví okamžitě, jakmile narazí do překážky. Nepřejede vám tedy kočku ani dítě. A když sekačku zvednete do vzduchu, chod se okamžitě zastaví.

Robotické sekačky levnější než rozvod

Cena nejchytřejší robotické sekačky se pohybuje kolem 55 tisíc korun. Při akční ceně se však dostanete i na 40 tisíc korun, což je méně, než kolik stojí hlučné sekací mini traktory, na kterých si muži drandí po zahradách v současnosti. Také počet hádek kvůli zanedbané zahradě nepochybně poklesne a vás tato investice vyjde na méně než rozvod, který byste možná kvůli malicherným hádkám museli absolvovat.

Na rozdíl od muže, který se může hned po svatbě na sekání trávníku vykašlat, automatická sekačka vás nenechá na holičkách. Máte ze zákona dva roky záruku. Bože, kdo vám dnes dá dva roky záruku na manžela?

Článek samozřejmě berte s nadsázkou, všichni vědí, že většině mužů nepřináší manuální sekání trávy ani vynášení odpadků žádnou radost. Proto u toho taky tak mručí. Právě proto budou nakonec z nových pomocníků, jako jsou robotické sekačky, stejně nadšení jako vy.

Možná si pak uvědomí, že nejsou tak nepostradatelní, jak o sobě tvrdí, a začnou se svým partnerkám více věnovat. Zůstává poslední otázka – kdo bude za ženy věšet prádlo?

O dalších výhodách robotických pomocníků si přečtěte na této stránce.

3 comments

  1. Ještě že nejsem tak blbá abych si vzala tak tupého manžela který by pořád odmlouval, funěl atd.
    Vypadá to že máte osobní problém=)

  2. Naštěstí myčku a sušičku vynalezli taky takže vlastně stačí adoptovat děti do homosexuálních párů a feminstky budou spokojené.

Comments are closed.