Kryty pro pořádné feminy

Jak vypadá váš telefon? Růžový kryt s kočičkou? Nebo dokonce s Hello Kitty? Takže stop, pokud chcete být opravdovou ženou – emancipovanou ženou, sundejte kryt a hoďte ho teď hned do koše. Je na čase začít dávat důraz nejen na bezpečí svého telefonu, ale také na to, jakým způsobem reprezentujete ženské pohlaví na veřejnosti. Kryty na mobil jsou každému na očích a jsou také prostředkem, jak sdělit světu kým jste a jaké máte názory. Můžete nenásilnou formou měnit své okolí díky jedné jediné maličkosti.

Jak vypadá správný obal na telefon pro feministku?

Především si uvědomte, že být feministka neznamená potlačovat svoji ženskost. Jen ze sebe nemusíte dělat Barbie nebo submisivní trubku. Proto doporučujeme jednobarevný obal na mobily v odstínech tmavě červené, vínové či tyrkysové. To jsou barvy, které podpoří vaši ženskost, ale dodají i důraz na vaší dominanci. Nebojte se, že byste neupoutala pozornost.

Samozřejmě nejlepší jsou unisex barvy. Například kovově šedá pouzdra na mobil vypadají luxusně. Dobrou volbou bude také matná šeď se vzorky nebo dvoubarevný kryt v moderním duchu, který přirozeně podtrhne ženskou dominanci.

Nečekejte až zafouká vítr

Za chvíli zafouká vítr, přižene se déšť, sníh a přijdou Vánoce. Vy ovšem nemusíte čekat na stromeček, abyste i díky takové maličkosti, jako jsou obaly na mobily projevily svůj názor. Čas změnit svůj růžový kryt je právě teď.

V redakci se nám nejvíce zalíbily kryty na webu JHmobil.cz, které nejsou přehnaně zženštilé, ale zároveň nejsou tuctové a je tam na výběr. Neprošly jsme ani polovinu z 3040 obalů na telefony a vybraly víc jak tucet skvělých krytů na Samsung i iPhone. A abyste neplatily za poštovné jen kvůli krytu, doporučujeme velmi skladnou vychytávku, kterou je power banka. Už nebudete muset hledat v kavárně trapně místo k sezení se zásuvkou, ale dobijete si telefon cestou na schůzku přímo v kabelce. Další krok k soběstačnosti vyřešen.