Kosmetický zázrak jménem kyselina hyaluronová

školení Hyaluron Pen

Těžko vyslovitelný název, jejž byte si ale, milé dámy, měly zapamatovat, zejména pokud jste se rozhodly vyhlásit válku drobným vráskám v oblasti očí, rtů, čela nebo krku. Kyselina hyaluronová je totiž, stejně jako vlákna kolagenu a elastinu, jedním ze základů struktury kůže. Je přirozenou součástí pokožky, jejímž úkolem je zadržovat vodu mezi buňkami a tvořit elastická kolagenová vlákna, čímž se pokožka hydratuje, zpevňuje, vypíná a tím přirozeně vyhlazuje. Vedle regeneračního účinku kyselina hyaluronová stimuluje tvorbu nových kožních buněk, což vede k tolik žádanému mladistvějšímu vzhledu pleti.

Investujte do kosmetického vzdělání

Bohužel, tato úžasná látka je o to vzácnější, že se s přibývajícími léty z pleti vytrácí. Je dokázáno, že ve věku kolem čtyřiceti let její obsah klesá až na polovinu. To ale není důvod „házet flintu do žita“, dámy. Kyselina hyaluronová je totiž naštěstí z těch látek, které lze pokožce dodat zvenčí, například ve formě tak zvaného BW Hyaluron Pen, vyhledávaného neinvazivního přístroje pro kosmetické ošetření, zvětšení rtů či vyhlazení vrásek, který se stal trendem. V případě, že vás zajímá více z této mezoterapie, máte možnost informace získat. Výrobce reaguje na zájem veřejnosti a nabízí zájemcům možnost přihlásit se na školení Hyaluron Pen nebo na kurz Hyaluron Pen, z něhož klienti odcházejí jak s vlastním perem, tak s certifikátem k aplikaci a jejím povolením ve všech zemích EU.

Benefity kyseliny hyaluronové

Co konkrétně kyselina hyaluronová dokáže, jakmile ji vpravíme do kůže? Při pravidelném použití působí látka lokálně hydratačně a dodává pleti pevnost i hladkost tím, že vrásky a rýhy vyplňuje zevnitř. V kůži vytváří prostředí přívětivé pro tvorbu kolagenu a elastinu, které mezi sebou syntetizují a tvoří neviditelnou oporu povadlé pleti. Vedle toho má kyselina hyaluronová antioxidační účinky a je velmi dobrým bojovníkem proti volným radikálům. Tuto látku oceníte také v případě pupínků a stejně tak drobných poranění pleti. Má totiž silné protizánětlivé a hojivé účinky. O kyselině hyaluronové a jejích schopnostech bylo vydáno nespočet studií. Podle našeho názoru je ale ze všeho nejlepší si ji vyzkoušet doslova na vlastní kůži. Praxe totiž mluví jasně a jsme si jisti, že přesvědčí i vás. Vězte, že společně s kvalitním životním stylem, dobrým pitným režimem a každodenní péčí o sebe sama dokáže kyselina hyaluronová zázraky.

Sdílet článek