Jak si dokonale užít dovolenou?

dovolená na ostrově Rhodos

Plánujete cestu do cizí země, od které očekáváte, že si ji dokonale užijete? Pokud má být vaše dovolená skutečně dokonalá, poradíme vám, jak na to. Vše začíná už výběrem zájezdu. Pokud chcete předplatit, podívejte se na first minute, ale i last minute od TipTravel.cz. Budete mít jistotu toho, že zájezdy můžete mít levnější i o několik desítek procent. Dále při výběru zohledněte i několik dalších věcí, kam se řadí:

  • Kvalita hotelu a nabízené služby
  • Velikost a ruch cílového střediska
  • Kvalitu pláží a bezpečnost

Nezapomeňte na tolik důležitý odpočinek

Mnoho žen zcela přirozeně jezdí na dovolenou z jednoho prostého důvodu. A to proto, aby si dokonale odpočinuly. Pokud je i toto váš cíl, nezklame vás dovolená na malebné Krétě. Obecně je Řecko destinací, kde si budete moci užívat skvělé pohody a nádherných pláží. Tento ostrov danou charakteristiku jasně splňuje. Je nejjižnějším řeckým ostrovem, což je jistotou i příjemného počasí. Nabídne mnoho malebných pláží, kde se můžete i celý den opalovat. Když k tomu přidáte i komfortní ubytování na hotelu, skvělé jídlo, nebo jeho doprovodné služby, zaručeně nemůžete být zklamáni.

Nezapomeňte také na památky

Pokud dáváte přednost spíše aktivnímu prožití dovolené, měla by být ta vaše spojena především s poznáváním zajímavých míst a památek. Pokud zůstaneme i nadále v Řecku, určitě vás nezklame dovolená na ostrově Rhodos. Právě tento ostrov nabídne nejenom nádhernou faunu, stejně jako flóru. Nabídne vám především historii. Tu můžete poznat v hlavním městě ostrova, kde vás zaujmou významné středověké hradby, stejně jako celé Staré město se svými typickými úzkými ulicemi. Milovnice poznání však mohou na ostrově zaujmout i další místa, jako město Kalithea známé pro své lázeňství, stejně jako menší rybářská vesnička Falikari. I zde budete mít jistotu, že vaše dovolená bude s ohledem na možnosti poznání dokonalá.

Sdílet článek