Zajistěte si dokonalý úsměv v každém věku

zubní implantáty

Říká se, že úsměv je tím prvním, čeho si na protějšku všimneme. Právě úsměv nás dokáže doslova očarovat a získat si naši pozornost. Krásný úsměv a zářivé zuby zvyšují sebevědomí a jsou naší vizitkou. Proto by denním rituálem měla být pečlivá zubní péče o chrup, dásně a jazyk. Není nic horšího než nepříjemný zápach z úst v nejméně vhodnou dobu, třeba během pracovního oběda a schůzky. Přitom i zápach z úst může být signálem zubního onemocnění, stejně jako krev při vyplachování úst po ústní hygieně. Chcete-li své zuby maximálně chránit a pyšnit se perličkami, navštěvujte pravidelně zubaře a také dbejte na důslednou zubní péči minimálně dvakrát denně.

Zubař v Praze 9

Zubní ordinace Praha 9 vám nabízí komplexní péči, a to v každém věku. Kromě klasického vstupního vyšetření se zde léčí zubní kazy a zubní náhrady. Tou nejspolehlivější a nejpřirozenější jsou zubní implantáty, jež jsou zcela bezpečné a nijak vás neomezují. Zubní implantáty Praha jsou často vyhledávané, neboť jsou dlouhodobým a nijak neomezujícím řešením pro všechny věkové skupiny. Zubní implantát je tvořen titanovým šroubem, jenž je chirurgicky, zcela bezbolestně zaveden do čelistní kosti. Za hodinu až hodinu a půl v zubařském křesle získáte nový zub. Hojení je velmi rychlé a bez obtíží, již během několika týdnů je implantát zcela přihojen ke kosti.

Zubař vám poradí, jak docílit krásných a zdravých zubů

Zubař Praha si zakládá na špičkových službách a odbornosti. Každému pacientovi je věnovaná náležitá péče nevyjímaje ani dětské návštěvníky. Často vyhledávaná je rovněž dentální hygiena Praha 9 nabízející také žádané bělení zubů. Zuby si můžete bělit v pohodlí domova vhodnou metodou, popřípadě využít šetrné aplikace peroxidového gelu aktivovaného plazmovou lampou, díky čemuž docílíte až o několik odstínů bělejších zubů a okamžitě získáte na přitažlivosti.

Sdílet článek