Hubněte zdravě aneb dieta v krabičce

dieta v krabičce

Mnozí z vás jistě už několikrát přemýšleli nad dietou v krabičce, a to především v létě. Dieta v krabičce, pokud je správně nastavená, vám pomůže rychle a efektivně zhubnout. Je vhodná i v případě, že jste již dosáhli vaši vysněné postavy a chcete váhu udržet nebo vám naopak může pomoci i při nabírání váhy, což je služba, kterou využívají především muži, kteří chtějí lépe podpořit růst svalové hmoty při cvičení. Důležité je také zmínit, jak pozitivní vliv má zdravá strava na lidskou psychiku!

Co je dieta v krabičce?

Dieta v krabičce je služba, která vám pomůže skloubit zdravé stravování, správný a pravidelný denní kalorický příjem. Je to skvělý způsob, jak začít zdravě žít, ať už toužíte po úbytku či nárůstu hmotnosti, to vše bez toho, abyste se stali otrokem kuchyně. Vaše jediná práce zde spočívá v objednávce programu a převzetí krabiček od kurýra. Je to prostě krásně snadné!

Jak dieta v krabičce vypadá a pro koho je vhodná?

V závislosti na výsledcích, které od diety očekáváte, vaše krabička vypadá. Vhodná je pro každého, kdo chce zlepšit svůj příjem kvalitních potravin, regulovat hmotnost a ušetřit čas strávený nákupy a vařením.

· Pro maximální, ale stále zdravé úbytky hmotnosti pomocí kvalitní stravy se program většinou skládá ze tří lehčích jídel s denním příjmem 1000 kcal, a to ze snídaně, svačiny a večeře. Tyto krabičky se většinou skládají ze salátů, vajíček, rýžových nudlí, rýže, výjimkou nejsou ani občasné polévky nebo nízkokalorické dezerty. Porce jsou skromnější, lehké a nízkokalorické. Díky tomu se očekávané výsledky dostaví rychle.

· Pokud chcete lehce zhubnout, ale jde vám spíše o udržení kondice a hlavně zdravého životního stylu, nebo chcete se zdravou stravou začít, bude pro vás pravděpodobně vhodný program s denním příjmem 1200 kcal. Možná je pro vás program s příjmem 1000 kcal příliš drastický skok, nenechte se odradit a vyzkoušejte energeticky o trošku víc náročný plán. Větší a častější porce kvalitního masa, včetně ryb, vás více zasytí a zabrání tak pocitům hladu.

· Zlatý střední cesta, programy s kalorickou hodnotou okolo 1500 kcal vám zajistí čtyři kvalitní a chutná jídla denně. Rozmanitá strava bez starostí, která vám s váhou příliš nepohne, ale vaše tělo jí jistě víc než ocení.

· Denní příjem 2000 kcal je vhodný pro aktivní sportovce, kteří nechtějí a nemají čas řešit jídlo během dne, a chtějí po práci provozovat oblíbený sport bez strachu z toho, že budou mít hlad nebo si nestihnou doma uvařit. Pět pestrých jídel, odlišných každý den v týdnu, vám zajistí komfort a prostor pro život s kvalitní stravou, aniž byste se stali sami sobě otrokem.

· Dvě velká, sytá jídla denně, snídaně, svačina a každý večer sladký dezert je tarif přizpůsobený účelně k nabrání svalové hmoty u profesionálních sportovců. Denní příjem 2500 kcal zajistí dostatek energie pro podávání profesionálních výkonů s dostatkem živin pro regeneraci svalů a celého pohybového aparátu. To vše ve formě krabiček rozdělených na pět porcí denně.

Není to moc drahé?

To je samozřejmě individuální. Pokud patříte mezi ty, kteří si rádi dopřejí nákup kvalitních potravin, jako jsou mořské ryby a koneckonců i zeleniny, jistě poznáte, že cena za balíček není diametrálně odlišná o reality, pokud si nakupujete i vaříte sami. Při ceně také zohledněte fakt, kolik hodin za den, týden a měsíc vám ušetří služba, která vám čerstvé, navařené jídlo přiveze až ke dveřím. Kolik hodin navíc budete moci věnovat svým koníčkům a rodině. Měsíční tarif lze pořídit i kolem osmi tisíc korun.

Krabičkové diety jsou u nás oblíbené již po celé desetiletí, nejedná se o poslední výstřelek módy, o žádné zázračné spalovače tuku. Prostě stará, dobrá kvalitní strava a správný kalorický příjem.

Napadlo vás někdy, jak snadné může být začít se zdravým životním stylem? Teď už to víte, ušetřete čas a vaše tělo vám poděkuje!

Sdílet článek