6 tipů pro luxusní bydlení

fotografie ve skle

Chcete, aby bylo vaše bydlení luxusní a přitom neutratit celý rozpočet na bydlení? Vyzkoušejte ověřené tipy, které vás dovedou k vysněnému bydlení, i když nejste milionáři. Pořiďte si do svého domu líbivé dekorace, předměty pro zútulnění, ale i originální interiérové kousky.

1) Luxusní textilie

Vneste do svého bydlení luxus pomocí vlastnoručně vyrobených polštářků. Stačí vybrat příjemnou designovou látku, ušít z ní potahy na polštáře a vložit náplň. Ozdobné polštáře se hodí například na gauč, ale také na židle nebo na ustlanou postel. Přidejte umělé kožešiny, chlupatou deku a vytvoříte dojem příjemného a navíc luxusního interiéru.

2) Elektronika

Luxusním dojmem působí elektronika, která není schovaná ve skříni, ale je vidět například v obývací stěně. Pokud chcete jít s dobou a baví vás moderní technologie, vybavte svůj dům herními konzolemi, brýlemi pro virtuální realitu a také kvalitní ozvučením. V tomto případě však počítejte s vyšší finanční investicí.

3) Osvětlení na prvním místě

Přidejte do svého interiéru designové osvětlení. Zvolte oblíbené led pásky nebo přímo led panely, které se dají ovládat pomocí mobilního telefonu nebo počítače. Do rustikálního interiéru se naopak hodí lucerny a menší designové lampičky. Nebojte se přidat také svíčky a oblíbené vnitřní i venkovní světelné řetězy.

4) Originální dekorace

Luxus znamená originální dekorace, například v podobě skleněné desky s fotografií. Vyberte okamžik, kde jste spolu s partnerem nebo s dětmi opravdu šťastní. Pořiďte si tento druh fotodárku, který vám bude vždy připomínat pro co žijete a na co můžete být hrdí. Fotografie ve skle bude stylovým doplňkem každého interiéru, navíc se hodí i jako dárek pro blízké.

5) Osobité fotografie

Dalším způsobem, jak vnést do svého domu luxus jsou osobité fotografie, které budou v jednom stylu. Můžou to být fotografie z profesionálního focení nebo třeba sada černobílých fotografií. Skvěle se hodí také akty, které umístěte do ložnice. Nebojte se inspirovat u slavných a vneste do svého domu kousek umění. Fotografie dejte do luxusních rámů nebo využijte zmíněnou fotografii ve skle.

6) Lesklé předměty

Nebojte se lesklých předmětů. Vpusťte do interiéru zlatou i stříbrnou barvu. Vždy však myslete na to, že méně je někdy více. Pokud chcete, aby vaše bydlení vypadalo příjemně, ale nebylo přeplácané, snažte se mít na poličce například jen jednu až dvě dekorace. Doplňte jednoduchý nábytek originálními dekoracemi a naopak. Nikdy se nesnažte mít zdobný nábytek a zároveň zdobit dekoracemi.

Sdílet článek