E-cigareta pomůže při odvykání kouření

ecigareta

Kouření patří mezi nehezké zlozvyky, které kromě toho, že okolí vadí, jsou zároveň i zdraví škodlivé. Nekuřáci se navíc hlasitě ozývají, což ve výsledku znamená řadu omezení pro podporovatele tabáku a není dnes žádnou novinkou, že si nezapálíte na zastávkách městské hromadné dopravy či v restauracích. Když k tomu navíc připočtete obrovské náklady za cigarety, budete nemile překvapeni, kolik vás tento „koníček“ stojí peněz. Řekněte stop cigaretám a začněte s úspěšným odvykáním.

Kouzlo e-kouření

Jen si spočítejte, kolikrát jste si už řekli, že přestanete kouřit? Je toto přání vaším každoročním předsevzetím, ale už první den v novém roce jej házíte za hlavu? Zkuste to jinak a pravděpodobně uspějete. Moderní elektronická cigareta je méně škodlivá, velmi elegantní a nijak vás neomezuje při chuti si zapálit. Líbivý design v sobě skrývá pohodlnou formu kouření bez nepříjemného zápachu a vdechování toxických látek včetně nikotinu. Elektronickou cigaretu totiž na rozdíl od klasické cigarety inhalujete, takže do svých plic taháte pouze páru s vybranou příchutí. Různě velké náplně do elektronické cigarety označujeme jako e-liquidy, u nichž si sami můžete zvolit sílu nikotinu a příchuť. Velmi populární jsou ovocné vůně či exotické kombinace. Díky obrovskému výběru můžete postupně snižovat dávku nikotinu v e-liquidech, a dokonce úplně přestat kouřit. E-cigareta pak funguje spíše jako trendy módní doplněk, s nímž vám nebudou žloutnout prsty, zapáchat z úst či nebudete obtěžovat své okolí typickými tabákovými výpary.

Levnější a chytřejší kouření

Jsou-li pro vás rozumným argumentem finance, pak pro vás bude ideální cenově atraktivní elektronická cigareta joyetech. Výrobce sází na vlastní patenty a inovace řešení e-cigaret, takže investicí do této cigarety získáte nekompromisní kvalitu zpracování a trvanlivost zboží. Když si potom spočítáte výdaje, zjistíte, že nejen cigarety výrazně omezujete, ale zároveň mnoho peněz ušetříte.

Sdílet článek