Dopřejte si krásné snubní prsteny z chirurgické oceli

Snubní prsteny z chirurgické oceli

Chcete svůj život navěky spojit s někým druhým, blízkým vašemu srdci? V tomto případě jistě uvažujete o svatbě, kde nechybí snubní prsteny. Kruhy se pak stanou symbolem nekonečna, vaší nekonečné lásky.

Bohatý výběr snubních prstenů

Na výběru snubního prstenu dost záleží, vždyť bude součástí vašeho života. Nejsou k dispozici jen zlaté kroužky, ale nosí se různé kovy, kameny a rytiny. Je jasné, že ne vždy se dají pořídit prsteny, které vás doslova očarovaly na první pohled, a to především kvůli vysoké ceně. Avšak zaznamenáte i kousky, které tolik nezatíží váš rozpočet, přitom vypadají naprosto luxusně. Snubní prsteny z chirurgické oceli se dobře dají nakombinovat se stříbrem, z čehož vyplývá, že půjde o levnější variantu. Nemusíte se ale obávat příliš laciného vzhledu, například velice okázale vypadají společně s čirými vybroušenými zirkony, ručně vsazovanými do prstenu. Stačí jeden pohled a nikomu neunikne vysoký lesk na povrchu. V moderních designech vás upoutají ozdobné drážky na bocích, matné růžové zlacení v jedné polovině prstenu, ozdobné drážky, zdobení linií ze zirkonů, drobné hvězdičky, pískování, prohlubně a mnoho jiného.

Štěstí schované v prstýnku z chirurgické oceli

Snubní prsteny chirurgická ocel jsou určeny pro nošení po delší dobu, proto zohledněte kvalitu a provedení. Pohodlněji se budete cítit s vnitřní zaoblenou stranou. K hodně důležitým kritériím patří rozměr, když nevíte, určitě vám odborníci rádi poradí. Měření velikosti prstů provedou třeba ve zlatnictví. Dodatečné úpravy, výměny a vrácení se většinou nedají realizovat. Ocel je v porovnání se zlatem odolnější a tvrdší, i tak si lze do prstenů nechat něco symbolického vyrýt. Rytiny se provádějí vnější nebo vnitřní straně, s nejvyšší pečlivostí a na základě vašeho přání, například datum svatby, iniciály partnera a partnerky atd.

Sdílet článek