Dokáže umělá vagína zachránit vztah?

Všechny kámošky mi to říkaly. Chlap má mít plné břicho a prázdný pytel, to je, oč tu běží. Pak nebude chtít nikdy odejít a bude nám to klapat. Zkuste si s chlapem ale bydlet a každý den s ním spát přes deset let a poznáte, že tak jednoduché to není. Nejprve to děláte pětkrát denně, posléze jednou za měsíc. A máte problém.

Po letech totiž zjistíte, že vás již nebaví klasické polohy a nevzrušuje vás stále stejný sex. Navíc, když přijdou děti, máte práce nad hlavu s tím, jak si udržet svou práci a zároveň domácnost v ucházejícím stavu. Večer už nemáte sílu ani náladu na někom „rajtovat“, to si radši dáte bublinkovou koupel a jdete spát. On je nevybouřený a dává to najevo jako chlap.

Aktivní odpočinek?

Partnerské hádky se začínají točit jen okolo sexu. Je ho málo, je nudný, není vášnivý, píšete si u něj nákupní seznam. Katastrofa. Pro vás to není až taková hrůza, raději máte něžnosti, ale ten váš chce regulerně řádit. Z toho mého vypadlo, že to bere jako odpočinek a chtěl by to pořád. Nevím, jak vy, ale já si žádným rajtováním neodpočinu.

Když za jednou takovou naší hádkou práskl dveřmi a vrátil se až na druhý den, došlo mi, že to musím začít řešit. Nechtěla jsem, aby hledal jinde. Mohla jsem s ním začít spát přes svou nechuť, nechat to být nebo se poohlédnout po jiném způsobu, který by ho uspokojil.

Umělá vagína jako kompromis

Zvolila jsem takové řešení problému, které vyhovovalo nám oběma. Já si můžu odpočinout po svém, on zase po svém – aktivně. Gumovým Ančám už odzvonilo, teď jsou k dostání kvalitnější a příjemnější náhražky. Masturbační vajíčka, umělé vaginy, honítka.

Byl trochu vyvedený z míry, když jedno takové vajíčko dostal k Velikonocům. A další vychytávky pak k našemu výročí. Když jsem to nejprve vyzkoušela s ním, bylo vidět, že ho to zaujalo. Už se nezavírá v koupelně s mobilem, ale s jinými hračkami. Já se už nemusím přemáhat s předstíráním orgasmu, abych měla doma klid.

4 comments

  1. Dřív by tu jako řešení nabídli mužský pás cudnosti a nakopat koule. Dnes je tu odkaz na sexshop.

  2. Umělá vagína dokáže vztah i zcela nahradit. Žena je stejně jen zbytečně velký obal na ….

Comments are closed.