Při výběru vozu nedejte na muže, dejte na ženský instinkt

Všichni muži se domnívají, že v automobilovém průmyslu mohou vystupovat v roli technického guru. Tím se snaží dát najevo, že právě ženy nejsou technicky založené. Dokonce málokterý autoservis zaměstnává ženu na pozici prodejkyně, přestože by mohla podat lepší pracovní výkon než leckterý muž.

Když přijdete do autobazaru, ujme se vás některý z pracovníků (podotýkám většinou mužů). Ale nenechejte si prodat bouraný automobil za cenu nebouraného, o což by se možná některý nepoctivec snažil, jen protože jste žena. A jsou to zrovna muži, kteří se zaměřují na nízkou cenu a parametry, přičemž se vůbec neohlíží, zda je autoservis ověřený.

Rozdíl je i ve výběru vozu

Zatímco pánové často dychtí po novém žihadle, ženy preferují hlavně bezpečné a ověřené vozy. Muži se soustředí na zcela jiné parametry než ženy a je jen na vás čtenářky, abyste si řekly, kdo má vlastně pravdu. Ženy jsou mnohem opatrnější. Dávají si pozor na to, komu důvěřují, a proto věří jen ověřeným autoservisům, které nabízí prodej a servis osobních vozů na vysoké úrovni a jejich práce je podložená referencí skutečných zákazníků.

A na co se ještě ženy zaměřují při výběru vozu? Když žena usedne za volant, chce se cítit jako v bavlnce, zatímco rychlost a výkon pro ni nejsou tak důležité faktory. Při výběru vozu je žena diplomatičtější a díky tomu může celý proces nákupu proběhnout v podstatně větší pohodě.

V neposlední řadě žena upřednostňuje praktičnost, na což pánové  zapomínají. Nepřemýšlí tolik nad tím, že se do kufru musí vměstnat kufry či velký nákup a že zadní sedačka bude co nevidět upatlaná od lízátka. Potom nadávají, ale mohou nadávat pouze na to, že nedali na ženský instinkt.

4 comments

  1. Nejdřív si tím vaším ženským instinktem zjistěte, co je to autoservis a co je to autobazar, a až potom si pište články.

  2. Konečně něco pravdivého, chlapi sou tak dobří na kopání kanálů.

  3. nebo zaparkovat auto tak, aby se vedle nej vesly dalsi dve z kazde strany…

  4. clanek samotny asi neni ani potreba vice komentovat, nez ze je to pekna hloupost. Avsak by nebylo spatne s tim zenskym instinktem rozeznat autoservis od autobazaru.

Comments are closed.